Gry komputerowe

Titan Siege - darmowe MMORPG po polsku

przeczytasz w 1 min.

Titan Siege to MMORPG w formacie Free2Play z dużym światem oraz rozbudowanymi systemami walki i rzemiosła. Otrzyma polską wersję i polskie serwery.

Ogromny świat z lokalizacjami mającymi swoją historię i stawiającymi konkretne wyzwania graczom, dynamiczny system walki na grzbietach wierzchowców, pięć klas z praktycznie nieskończoną liczbą ścieżek rozwoju oraz rozbudowana mechanika rzemiosła. Oto co do zaoferowania będzie miała gra Titan Siege, która otworzy przed nami swe drzwi. MMO dystrybuowane w formacie Free2Play trafiło do planu wydawniczego firmy Cenega, która zapowiedziała kilka ciekawostek z tej okazji.

Przede wszystkim sieciowa gra Titan Siege pojawi się w polskiej wersji językowej – przygotowaniem napisów zajęła się dobrze już znana ekipa QLOC. To jednak nie wszystko, bo zapowiadane są również: polskie serwery, polscy Game Masterzy oraz lokalne wydarzenia w grze, w których dla polskich graczy przygotowane będą wyjątkowe nagrody. Do tego oczywiście dojdą polskie serwisy internetowe: strona, forum i wiki.

Polacy mogą więc liczyć na pełne wsparcie i jest to dobra wiadomość, bo Titan Siege zapowiada się naprawdę nieźle. To darmowe MMORPG przeniesie nas do krainy inspirowanej skandynawskimi i śródziemnomorskimi mitami, a ogromny świat dzielić będą ze sobą tysiące (spersonalizowanych odpowiednio przez graczy) bohaterów, reprezentujących różne klasy. Ci będą podróżować i walczyć na wierzchowcach (także latających), zbierać przedmioty i przekształcać je w broń czy zbroję oraz wykonywać zadania.

Podczas rozgrywki stoczymy wiele walk z różnego rodzaju bestiami (których rodzajów będzie kilkaset), jak również z innymi graczami. – „Gra oferuje pojedynki, walki gildii, wojny sojuszy a także oblężenia i bitwy, w których wziąć może udział kilkuset graczy jednocześnie. W walce o świat mitów nie ma miejsca na półśrodki” – zapowiada Cenega.

Dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona, ale już w lipcu wystartują zamknięte beta testy gry. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, koniecznie zarejestrujcie się na oficjalnej stronie projektu.

Źródło: Cenega

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sebmania
  3
  "NA RAZIE NIE PUBLIKOWAĆ" ?
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   U made my day with that notification :D

   "NA RAZIE NIE PUBLIKOWAĆ"
   • avatar
    Ben_Dover
    3
    Kiedy widzę hasło "darmowy MMORPG" od razu zapala mi się lampka. I to nie żółta, ostrzegawcza - to czerwony wskaźnik czegoś, co jest już jak najbardziej oczywiste i przewidywalne: to żadne Free2Play, to Pay2Win.

    Już pewien czas temu odpalając w Sklepie Play kategorię najbardziej dochodowych gier zdziwiłem się, dlaczego top10 jest zdominowane przez gry... darmowe. Darmowe, a zarabiają najwięcej kasy? No przecież wszyscy wiedzą o co chodzi. Niby takie za darmo, a tu dasz dolara, tam dasz dolara, przyspieszysz tworzenie jakiegoś budynku, upgrade postaci itd.

    Pół biedy, jeśli wszystko da się osiąnąć normalnym graniem i tylko nieco dłużej poczekać. Ale znając życie, każdy kto wyda na granie znacznie więcej forsy, niż daje się na pełnoprawną grę AAA w dniu premiery, będzie miał nieziemskie fory i w sumie bez pakietu premium ciężko będzie konkurować.
    Gdzie tu sens, gdzie logika? Dla oszczędnych graczy oczywiście, bo szastający hajsem oraz twórcy mają z takiego planu biznesowego same profity.

    Także ja podziękuję, postoję. Chyba, że Cenega da znać, że wypuszczany przez nich tytuł będzie całkowicie wolny od płatności. Wtedy napiszę osobny komentarz pochwalny, a ten skopiuję i zachowam na inną okazję ;)
    • avatar
     patol1984
     0
     Widziałem lepsze intra na pirackich serwerach z grą sprzed 13 lat.
     • avatar
      mutissj
      0
      znowu na oklepanym silniku kolejna gra MMORPG?
      • avatar
       Lurien
       0
       Ścieżka dźwiękowa z Last Chaos (dokładniej Trailer German).