Głośniki

Tonsil przedłuża do 5 lat gwarancje na swoje produkty

przeczytasz w 1 min.

Produkty elektroniczne objęte są obecnie zazwyczaj roczną lub dwuletnią gwarancją. Tonsil znaczące obiegać będzie od tej reguły.

Tonsil

Kupując nowy sprzęt elektroniczny zwracamy uwagę na kilka elementów. Być może okresu gwarancji nie stawiamy na pierwszym miejscu, ale miło gdy jest on dość długi. Właśnie taki będzie teraz w przypadku nowych produktów firmy Tonsil.

Produkty elektroniczne objęte są obecnie zazwyczaj roczną lub dwuletnią gwarancją. Rzadziej spotykane są gwarancje trzyletnie, a te jeszcze dłuższe to już prawdziwe wyjątki dotyczące zwykle produktów bardzo wysokiej jakości. Tonsil chce to zmienić i właśnie dlatego podjęła została decyzja, aby objąć urządzenia pięcioletnią gwarancją.

Wedle zapowiedzi producenta, posunięcie to jest m.in. efektem konsekwentnego działania w kierunku poprawy jakości, reorganizacji firmy oraz faktu, że cała produkcja Tonsilu odbywa się w Polsce w jednym zakładzie produkcyjnym we Wrześni.

"Nie tylko wysoka jakość dźwięku ale i jakość wykonania jest dla nas bardzo ważna. Po szeregu przeprowadzonych reorganizacji, zmianach produkcyjnych i doborze nowocześniejszych podzespołów zdecydowaliśmy się wydłużyć gwarancję do 5 lat. Nie ustajemy jednak w wysiłkach. Ten etap mamy już za sobą, więc możemy skupić się na kolejnym, którym będzie nowoczesny design naszych nowych produktów." – Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsilu

Źródło: Tonsil, tonsilproducent

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  12
  Mam nadzieję, że nie skupią się tylko na designie, jak to czyni obecnie większość firm, kosztem jakości brzmienia.
  W Polsce jest wielu utalentowanych inżynierów i jestem przekonany, że są w stanie zaprojektować świetnie brzmiące słuchawki, czy kolumny, które nie będą zaporowo drogie - tylko czy kierownictwo firmy nie pójdzie na łatwiznę, jak to teraz mają wszędzie w zwyczaju i nie postawi na marketing i sygnowanie produktów znanym nazwiskiem, zamiast stawiać na jakość i brzmienie.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Najlepiej jak pomyślą nad konkurencją cenową swoich produktów,bo to reprezentują obecnie to chyba czasy komuny w głowach szefów,jeden producent-cena z kosmosu.Dzisiaj jest w czym przebierać,a już na pewno nie są jedyni.
   • avatar
    Bichits
    1
    Chociaż gwarancje dają dłuższą... Powiem tak: miałem reanimować ich stary sprzęt. Jak popatrzyłem na ceny nowych głośników i ceny renowacji, kupiłem używane Jamo Cornety 40 IV za 80zł i też dają radę.
    Ceny Tonsila zawsze były wysokie, za to miały piękny dźwięk.
    • avatar
     Kerim08
     1
     Życzę sukcesów TONSILOWI. Może się skuszę na satelity SIESTA (FIESTA).
     • avatar
      adrpl
      -1
      Przejzalem ich strone www. Nie wiem jak graja ich zestawy ale wygladaja jak z lat 80 albo taniocha z media marktu. Tylko altusy wzbudzily u mnie usmiech bo wiem co potrafia, przynajmniej te z dawnych lat. Powinni sie bardziej postarac bo ja bym chetnie kupowal polski sprzet.
      • avatar
       jkbrenna
       -1
       a czy przypadkiem firma Tonsil nie upadla, czy jeszcze jeden przewal?