• benchmark.pl
 • Gry
 • Topór Kratosa - ci goście stworzyli jego replikę, wygląda fenomenalnie
Gry

Topór Kratosa - ci goście stworzyli jego replikę, wygląda fenomenalnie

przeczytasz w 1 min.

Topór Kratosa przeniesiony do świata rzeczywistego. Ekipa Man at Arms odwaliła kawał świetnej roboty - sami zobaczcie.

Topór Kratosa z God of War jest jedną z tych broni w świecie gier, które robią piorunujące wrażenie. Wyobrażaliście sobie kiedyś, jak taki oręż mógłby wyglądać w rzeczywistym świecie. Ekipa Man at Arms nie tylko sobie to wyobraziła, ale wykonała zadanie.

Man at Arms to profesjonaliści, którzy niejedną replikę broni mają już na swoim koncie. Swoje (niezwykle czasochłonne) projekty realizują z wyjątkową precyzją i dlatego też efekty ich prac zawsze prezentują się fenomenalnie. Nie inaczej jest tym razem.

Wideo, które prezentuje zarówno proces tworzenia topora, jak i gotową broń, możecie zobaczyć poniżej (gorąco polecany obejrzenie go w całości, szczególnie jeśli tego typu projekty was interesują):

Jeżeli spodobało wam się to, co zobaczyliście, a nie znaliście wcześniej ekipy Man at Arms, to macie co nadrabiać. Wcześniej przygotowali między innymi repliki mieczy Geralta z Wiedźmina 3, katany Genjiego z Overwatch, miecza Dantego z Devil May Cry, topora wikingów z For Honor czy miecza Altaira z Assassin’s Creed.

Źródło: YouTube (AWE me)

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tchorg
  3
  No trzeba im przyznać że nie poszli na łatwiznę i nie zrobili po prostu nędznej odlewki, czy jak wielu robi miecze z płaskowników i chwalą się jakie to nie są zarąbiste, jak ColdStell :D

  Można powiedzieć że prawie 100% ręczna robota, nie licząc młota automatycznego i kilku mniejszych urządzeń.

  Perfekcyjna robota to nie jest ale dzięki temu wygląda na dosyć stary, wiekowy i używany co nadaje mu charakteru.

  Sam bym chciał mieć taką kuźnie :D. Tylko że mało kto docenia ręczną robotę wysokiej jakości kiedy rynek zalany jest przez robione masowe badziewie.
  • avatar
   kitamo
   -6
   Mają na swoim koncie dużo więcej ciekawych replik broni, w tym także z gier.