Gry

Torchlight już na XBLA

przeczytasz w 1 min.

A pecetowi fani serii chyba doskonale wiedzą, co to oznacza?

 Warto przeczytać:
 

Max Payne 3 ofiarą GTA V?

Torchlight - gra RPG akcji, która była w swoim czasie undergroundowym hitem na PC, trafia nareszcie na Xbox Live Arcade. Posiadacze konsol Xbox 360 mogą wybrać jedną z trzech klas postaci i zacząć zwiedzać losowo generowane lochy, walczyć z potworami, zgarniać łupy i wykonywać zadania. Po zakończeniu kampanii odblokują tryb "lochu bez końca", w którym losowane korytarze wypełnione złowrogimi przeciwnikami zapewnią praktycznie nieskończoną rozrywkę.

Każdy, kto grał w pecetowe Torchlight może teraz wzruszyć ramionami, ale ta informacja jest ważna z innego powodu. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, producenci gry - Runic Games (którzy mają w swoich szeregach między innymi byłych pracowników Blizzarda) - musieli opóźnić premierę Torchlight II, aby dokończyć prace nad Xboxową wersją części pierwszej. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby ze zdwojonym entuzjazmem powrócili do prac nad sequelem. Torchlight II ma szansę ukazać się jeszcze tego lata i miejmy nadzieję, że to właśnie wtedy znów będziemy mogli stanąć do boju za przyszłość ludu Estherian.

Torchlight II póki co planowane jest tylko na PC, ale doświadczenie pokazuje, że i wersja konsolowa może się zmaterializować. Zapewne wszystko zależy od sukcesu pierwszego Torchlighta na XBLA.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Szkoda, że nie daliście linka do mini recenzji Torchlight;)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie już, tylko już dawno, ale jak zwykle Pani Marta śpi.
   • avatar
    Calhoon
    0
    Nuuuudna gra, ot co...