Akcesoria do telefonów

Kontrolery Tracer JoyTouch STAMP i SPRING ułatwiające granie na smartfonie i tablecie

przeczytasz w 1 min.

Gra na urządzeniu mobilnym może być dużo przyjemniejsza

Tracer JoyTouch STAMP i SPRING kontrolery

Rosnąca popularność smartfonów i tabletów powoduje pojawianie się coraz większej liczby gier na te urządzenia. Niestety dla wielu osób problemem jest tutaj sterowanie, ale ten problem zniwelować stara się m.in. firma Tracer.

Producent ten poszerza swoją ofertę o urządzenia JoyTouch STAMP i SPRING. Są to niewielkich rozmiarów kontrolery, które nie wymagają zasilania i mogą współpracować z urządzeniami wyposażonymi w dotykowe, pojemnościowe ekrany oraz systemy iOS, Android oraz Windows Phone.

JoyTouch STAMP przypomina tradycyjne dżojstiki. Wedle zapewnień, aluminiowa konstrukcja oraz bardzo mocna przyssawka zapewnić mają stabilne i precyzyjne działanie kontrolera.

Model ten dostępny jest w wersji dla smartfonów (mniejszej) i tabletów (większej).

Tracer JoyTouch STAMP kontroler

JoyTuch SPRING nawiązuje z kolei do analogowych gałek wykorzystywane w gamepadach. W tym przypadku zastosowano aż dwie przyssawki.

SPRING, tak samo jak STAMP, oferowany jest w dwóch wersjach (rozmiarach) - dla smartfonów i tabletów.

Tracer JoyTouch SPRING kontroler

Kontrolery Tracer JoyTouch STAMP i SPRING dostępne są w sprzedaży w cenie 25 złotych (w zestawie z etui). Urządzenie te objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Źródło: tracer, inf. prasowa

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Jakiś tescik tego gadzeciku by Sue przydał... Na ile to pic a na ile jakieś realne udogodnienie. No i ciekawe jak z ergonomią.
  • avatar
   takewon
   2
   Pierwszy z nich nie wygląda na dość stabilny model. Gałka trochę wysoko ustawiona, co może być niewygodne podczas grania, bo trzeba przecież jeszcze tablet w rękach utrzymać. Drugi prostszy, dwie przyssawki dzięki którym nigdzie nie ucieknie w trakcie intensywnego grania, ale nie wiadomo czy sam button nie jest z twardego materiału, który mógłby zarysować ekran. Niemniej jednak druga opcja ciekawa.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    SteelSeries zrobił coś podobnego z tym, że dodawał jeszcze "przyciski", oprócz samych gałek. Ale znając Steela to jest pewnie dużo tańsze.