Gry komputerowe

Triad Wars oficjalnie zapowiedziane - fani Sleeping Dogs mają na co czekać?

przeczytasz w 1 min.

Triad Wars opisywane jest przez twórców jako sieciowa gra akcji, w której pojawić mają się również elementy strategii.

Triad Wars gra

Zgodnie z zapowiedziami, studio United Front Games ujawniło wreszcie nieco konkretów na temat Triad Wars. Wprawdzie ponownie zabrani zostaniemy do świata Sleeping Dogs, ale jednak należy spodziewać się nieco innego tytułu.

Triad Wars opisywane jest przez twórców jako sieciowa gra akcji, w której pojawić mają się również elementy strategii. Producent zapewnia, że gracze otrzymają tutaj dużą swobodę działań, a sam świat gry będzie cechował się naprawdę sporymi rozmiarami.

Przemierzać trzeba będzie go jako przedstawiciel Triady, którego celem ma być zdobycie jak największej "ulicznej reputacji". W praktyce oznacza to tyle, że przygotować powinniśmy się na szereg działań sprzecznych z prawem.

"Po pierwsze trzeba ustalić swój teren i zakres dochodowych, choć podejrzanych interesów w celu rozszerzenia swojego zasięgu w podziemiach."

Premiera gry w wersji PC odbędzie się w przyszłym roku. Już teraz zapisywać można się jednak do beta testów. Zainteresowani udać powinni się na oficjalną stronę gry.


Źródło: vg247

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!