Ciekawostki

Nowe funkcje w aplikacji UberEATS

przeczytasz w 1 min.

Zamawianie jedzenia przez aplikację UberEATS ma być teraz znacznie bardziej wygodne. Oto krótkie podsumowanie wprowadzanych nowości.

Aktualnie UberEATS działa w Poznaniu i Warszawie. Jeśli mieszkacie w jednym z tych dwóch miast, to może was zainteresować informacja o kilku interesujących nowościach w aplikacji.

Po pierwsze, użytkownicy jedzeniowej usługi Ubera wreszcie będą mogli publicznie oceniać restauracje, w których zamawiają jedzenie. Z jednej strony klienci mają dzięki temu dokonywać lepszych wyborów, z drugiej – firmy mają zrozumieć, co robią nie tak (jeśli coś rzeczywiście jest nie tak).

UberEATS ocena restauracji

 

Użytkownicy mogą również liczyć na spersonalizowane rekomendacje. Nie chodzi tylko o to, że miłośnik pizzy szybo znajdzie dobrą pizzerię – „od teraz personalizacja wchodzi poziom wyżej – każdy użytkownik otrzyma spersonalizowane rekomendacje dań z menu restauracji, którą wybrał. Oznacza to, że po wybraniu restauracji, na górze pojawi się specjalna sekcja z rekomendowanymi daniami” – tłumaczy Uber.

Najlepsze (czy też: najbardziej lubiane) restauracje będzie można również dodać do listy ulubionych. Dzięki temu dostęp do nich ma się od razu po uruchomieniu aplikacji. Ta, przypomnijmy, dostępna jest na Androida oraz na iOS

Źródło: UberEATS

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!