Konsole do gier

Według Ubisoftu konsole PS4 i Xbox 720 zadebiutują już w październiku

przeczytasz w 1 min.

Assassin's Creed IV zadebiutuje w październiku. Gra pojawić ma się w tym czasie na wszystkich platformach. Czy również na nowych konsolach?

Assassin's Creed IV: Black Flag gra

Za nami już prezentacja konsoli Sony PlayStation 4, a wkrótce poznać powinniśmy również nowego Xboxa 720. Wciąż nie ujawniono jednak dokładnie, kiedy nowe konsole zadebiutują na rynku. Być może wiedzą to jednak producenci gier, np. Ubisoft.

Jeśli tak, to premiera wspomnianych urządzeń może mieć miejsce jeszcze w październiku. Taki termin wywnioskować można przynajmniej ze słów Jeana Guesdona, dyrektora kreatywnego zapowiedzianej niedawno gry Assassin's Creed IV: Black Flag.

Jak wiadomo, produkcja ta pojawić ma się właśnie w październiku. Jej platformami docelowymi są natomiast komputery PC, konsole Wii U, PlayStation 3 i Xbox 360, a także następcy tych dwóch ostatnich.

Jean Guesdon w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, że gra pojawi się jednocześnie na wszystkich platformach i z pewnością nikt żaden z graczy nie będzie tutaj poszkodowany. Jeśli tak, to wiadomo już, że nowe konsole powinny pojawić się jeszcze przed debiutem gry.


Źródło: pcgamer, vg247

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  RafiXll
  14
  Wyciąganie kasy - wszystko będzie super rewelacyjne a grafika piękna. Lecz gry to będą gnioty z 30 dlc - sama gra to 6 godzin przy czym większość już była i nie zrobi na nas wrażenia. Gdzie są czasy kiedy grę robiło się dłużej - FF7 i zapewniała ona sporo zabawy może nie mając grafiki fotorealistycznej. Nie była napakowana dlc-kami po brzegi, płaciłeś raz i otrzymywałeś pełną grę która nie potrzebowała 30 patchy żeby normalnie chodziła no mocnym sprzęcie. Robią świat w ciula a wszyscy i tak łykają to jak pelikany.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Dlatego mam PC i najpierw ściągam grę żeby ją przetestować, a potem jak mi się spodoba to kupuję oryginał. Trochę jest to też spowodowane tym, że nie stać mnie na wszystko w co chce pograć, dla tego kupuję te najbardziej zasłużone.
   • avatar
    Szymon331
    0
    He he, a tu wyszła gra a konsole nie ;)
    • avatar
     Skaza
     0

     Obecnie wiele gier produkowanych jest pod najmniejszy wspólny mianownik, którym są konsole. Zatem, skoro nadchodzi premiera konsol "nowej generacji", można oczekiwać, że w przyszłości pojawią się bardziej rozbudowane tytuły ? Czy też posiadacze komputerów nadal muszą bawić się okrojonymi produktami (GRID 2, dla przykładu), bowiem producentom nie chce się / nie opłaci się popracować nad porządnymi wersjami PC ?

     Nie jestem przeciwnikiem konsol, jednak... Gdy zastanowić się nad tym, obecnie nie istnieją gry komputerowe. Mamy gry konsolowe przenoszone na komputery, z różnym rezultatem.

     • avatar
      ghoul199
      0
      Miło wiedzieć, że w końcu konsole dogonią PC-ty i to już niedługo. Mimo wszystko, mam nadzieję, że premiera opóźni się jak może, żeby móc jeszcze pograć w najnowsze gry na moim starym x-klocku.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Te nowe "rewelacyjne" konsole wg. to badziewia i myk na kasę...Czytając opis podzespołów tych konsol i przybliżoną cenę omal z krzesła nie spadłem..
       Lepiej byłoby wydać pieniążki na komputer z podzespołami o niebo lepszymi podłączyć pod TV kupić 2 pady jakąś grę i I można się bawić przy kosztach dużo mniejszych.