Gry

Ubisoft zapowiada Assassin’s Creed Rogue Remastered

z dnia 12-01-2018
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Assassin’s Creed Rogue w nowej wersji to przede wszystkim poprawiona oprawa wizualna - do 4K na Xbox One X i PlayStation 4 Pro.

Wprawdzie konsole obecnej generacji są z nami już od dłuższego czasu, ale producenci gier dalej przygotowują dla nich odświeżone wersje tytułów z Xbox 360 i PlayStation 3. Ubisoft wyda wkrótce Assassin’s Creed Rogue Remastered.

Nie można mówić o zaskoczeniu, ponieważ przecieki sugerowały taki obrót spraw. Mający swoją premierę w 2014 roku, Assassin’s Creed Rogue w nowej wersji to przede wszystkim poprawiona oprawa wizualna. W pakiecie spodziewać można się też wydanych do gry dodatków.

„Wydany pierwotnie na Xbox 360, PS3 oraz PC, Assassin's Creed Rogue oferował tradycyjną rozgrywkę przygodowej gry akcji oraz tryb morski w którym najważniejszym elementem była eksploracja. W warstwie fabularnej gra pozwalała po raz pierwszy wcielić się w byłego asasyna, który w wyniku dramatycznych wydarzeń postanowił zmienić strony i dołączyć do szeregów templariuszy.”

Korekty objęły tu nie tylko podwyższenie rozdzielczości - do 4K na Xbox One X i PlayStation 4 Pro. Twórcy mówią też o poprawionych teksturach, cieniach postaci i płynniejszym renderowaniu obiektów.

Assassin’s Creed Rogue Remastered zadebiutuje 20 marca.


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jak już robią Remastery starych odsłon gier, ostatnio było słychać o Dark Souls, to z AC mogliby się pokusić i przenieść na Switcha. From Software sie pokusiło na taki port ;)
 • avatar
  No to fajnie. To jedyny Assassin's Creed ktorego nie ogralem na X360. Chetnie pogram miedzy nowszymi tytulami.
 • avatar
  Zakaz, powinien być zakaz remasterów !!!!!
  Wtedy by się wzięli do roboty i coś nowego, nie masło masłem smarować !!!! A jeśli już, to dla posiadających orginał powinno być FREE !!!!