Gry

Far Cry 6 za darmo? Jest taka opcja, nawet z AMD Radeon RX 6800 XT do tego

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft przygotował kilka atrakcji mających na celu zainteresowanie graczy Far Cry 6. Można będzie zapoznać się z tym tytułem bez opłat, ale też wejść w jego posiadanie na stałe przy zauważalnej oszczędności.

Darmowy weekend z Far Cry 6

Tak zwany darmowy weekend to dość mocno rozpowszechniona promocja stosowana przez wielu producentów i wydawców. Ubisoft zdecydował się udostępnić Far Cry 6 za darmo w dniach 4-7 sierpnia. Będzie zatem wystarczająco dużo czasu aby nie tylko tę grę sprawdzić, ale nawet ukończyć, bo zajmuje to kilkadziesiąt godzin (sporo zależy od tego, jak wiele zadań pobocznych chce się ukończyć).

Warto wspomnieć w tym miejscu o dwóch kwestiach. Ubisoft zaoferuje pełną zawartość, łącznie z dodatkowymi wydarzeniami wprowadzonymi po premierze. Poza tym, darmowy weekend z Far Cry 6 będzie dostępny na wszystkich platformach docelowych gry, a jeśli ktoś w jego trakcie zdecyduje się na zakup, może liczyć na rabat w wysokości 60%.

AMD Radeon RX 6800 XT do wygrania

Wciąż mało zachęt? Jest coś jeszcze. Jednocześnie Ubisoft przygotował konkurs dla graczy bawiących się przy omawianej produkcji. Na czym polega? Zadaniem zainteresowanych jest przygotowanie nagrania wideo lub zdjęcia z Far Cry 6, które będzie prezentowało „summer vibe”, a następnie opublikowanie materiału w mediach społecznościowych (Twitter, Instagram lub TiKTok) z hasztagiem #FarCry6FreeWeekendContest. W tym przypadku czasu jest nieco więcej, bo od 4 do 12 sierpnia.

Warto? Cóż, dla najlepszych nie tylko satysfakcja, ale również nagrody. W tym jedna bardzo cenna, dosłownie - karta graficzna AMD Radeon RX 6800 XT.

Źródło: Ubisoft

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  2
  Za darmo...
  Kupiłem kluczyk do samochodu...auto dostałem za darmo jako dodatek do kluiczyka...
  • avatar
   taki jeden
   0
   Ta gra szału nie robi. Odgrzewany kotlet. Tak z 50zł na premierę jak ktoś lubi letnie kotlety.