Oprogramowanie

Ultimate Windows Tweaker 4.0: łatwiejszy dostęp do ustawień systemu Windows 10

przeczytasz w 1 min.

Jesteś wśród ludzi, którzy narzekają na problematyczną zmianę ustawień w systemie Windows 10? Ta maleńka aplikacja może być dla ciebie wybawieniem.

Ultimate Windows Tweaker 4.0

Jeśli jesteś wśród ludzi, którzy narzekają na problematyczną zmianę ustawień w systemie Windows 10, ta maleńka aplikacja może być dla ciebie wybawieniem. 

Ultimate Windows Tweaker 4.0 to mała (niespełna 0,5 MB) i niewymagająca instalacji aplikacja. Dzięki niej możemy szybko i bez większych problemów zmienić poszczególne ustawienia systemu Windows 10 – także te ukryte lub głęboko zakopane. 

Użytkownicy otrzymują dostęp do ustawień wyglądu i zachowania interfejsu (wielkość ikon oraz obiektów, ustawienia paska zadań i eksploratora itp.) oraz ustawień bezpieczeństwa i prywatności. Za pomocą tego oprogramowania dostosujemy też konta użytkowników oraz zwiększymy wydajność. Łącznie do naszej dyspozycji oddano ponad 200 opcji.

Biorąc pod uwagę poprzednie odsłony (3.0 dla Windows 8/8.1 oraz 2.2 dla Vista i 7), korzystanie z Ultimate Windows Tweaker 4.0 jest raczej bezpieczne. Na plus zaliczyć można także fakt, że aplikacja pozwala na utworzenie punktu przywracania systemu już przy samym rozpoczynaniu pracy.

Pobierz Ultimate Windows Tweaker 4.0
Ultimate Windows Tweaker 4.0

Źródło: Downloadcrew

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fiona
  5
  win10 jest całkowicie bezpieczne po odcięciu netu...
  Nadaje się wtedy do gier, ale bez trybu multi.

  Ale można kupić oddzielny dysk i używać tylko do win10 i gier multi.
  Żadnej innej aktywności na nim, no i oczywiście wcześniejsze odpięcie pozostałych dysków...

  Wtedy system jest całkowicie bezpieczny ;P
  • avatar
   hex3n
   3
   Ja używam O&O ShutUp10 i DoNotSpy10. Menu start najlepiej ogarnie Classic Shell. Testuje darmową W10 z Vista upgrade. Laptop z 2007 działa na tym całkiem płynnie.
   • avatar
    xrobcio
    3
    Polecam zapoznac sie z artykulem "Analiza telemetrii w Windows 10" z dobreprogramy.
    Okazuje sie, ze po wylaczeniu czesci "szpiegow " w Win10, on dalej wysyla dane :]
    • avatar
     kristof080
     0
     Szpieg tu, szpieg tam. Masakra jakas. Wyrzuccie tez telefony komorkowe, bo wasze rozmowy sa nagrywane. Wogole to zamieszkajcie na jakiejs wyspie, moze wtedy poczujecie sie bezpieczniejsi.
     • avatar
      Konto usunięte
      -2
      Będzie może działać skutecznie do aktualizacji...
      • avatar
       piotr7543
       -7
       Haha i to powinno utrzeć nosa dla M$ :D
       • avatar
        Nullmaruzero
        0
        Fajny programik. Pobrałem, odpaliłem, podłubałem i po reboocie system wstał jak trzeba – tak gdyby się ktoś obawiał bycia "betatesterem" :D
        • avatar
         wolfikx
         0
         UWAGA, należy się obchodzić ostrożnie z tym narzędziem.
         Kilka spostrzeżeń:
         - Pomimo, że jest opcja tworzenia punktu przywracania i po uruchomieniu mamy komunikat, iż takowy został zrobiony to jest to nie prawdą. Należy ręcznie w systemie uruchomić opcję ochrony. Gdy opcja nie jest włączona punkt się nie zrobi a program tego nie zakomunikuje.

         - Nie włączać opcji User Accounts > Display Last Logon. W przeciwnym przypadku nie będziecie mogli się zalogować :) mi pozostało grzebanie w rejestrze i tweakowanie local security w trybie awaryjnym :)

         A najlepiej zrobić backup zanim zacznie się bawić, osobiście używam: https://www.veeam.com/endpoint-backup-free.html gdyż backup z poziomu OSu wyleciał od windows 8.