Gry

Uncharted 2 – nie będzie dema dla pojedynczego gracza

przeczytasz w 1 min.

Jak donosi dziś serwis 1UP.com firma Naughty Dog, pracująca obecnie nad drugą częścią jednej z najlepszych gier na konsole Playstation 3 – Uncharted, ogłosiła oficjalnie, iż wersja demonstracyjna  Uncharted 2 przeznaczona dla pojedynczego gracza nie powstanie. Informacja ta pojawiła się podczas wywiadu udzielonego serwisowi 1UP przez Amy Henning  - dyrektora kreatywnego i Evana Wellsa – szefa Naughty Dog.

Stwierdzili oni, iż stworzenie fabularnego dema z tak złożonej gry jaką bez wątpienia jest druga część przygód Nathana Drake’a wymagałoby ogromnego nakładu pracy. Pełna gra ma bowiem dostarczyć rozrywki na około 12-15 godzin nieprzerwanej gry. Tymczasem demo dla pojedynczego gracza musiałby zostać skrócone do ok. 15 minut. Nie wiadomo więc, który fragment rozgrywki należałoby przedstawić graczom, tak aby zapewnić im w miarę właściwy osąd całości jednocześnie nie zniechęcając ich do dalszej zabawy. No cóż, nie ma co płakać. Pozostaje jeszcze demo wieloosobowe, które zgodnie z zapowiedziami otworzy się dla wszystkich posiadaczy Playstation 3 już 30 września tego roku.

Dla przypomnienia – Uncharted 2: Among Thieves (PS3) zawita do europejskich sklepów już 23 października. Miejmy nadzieje, że polska premiera gry będzie miała miejsce w tym samym czasie.

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  korall
  0
  juz niedlugo gre bedzie mozna przejsc w godzine ...
  • avatar
   pranky
   0
   ... i to na poziomie HARD. Pamiętam dawne dzieje gdy od gracza wymagało się małpiej zręczności i synchronizacji oko-ręka na poziomie 0.5ms.