Gry komputerowe

Ustalono dokładną datę premiery The Banner Saga 2

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Stoic kończy prace nad grą, w związku z czym wkrótce zostanie ona oddana w nasze ręce.

The Banner Saga 2

Ekipa Stoic przekazała wreszcie informacje, na które sympatycy studia od dłuższego czasu czekali. Wiemy już, kiedy można będzie zagrać w The Banner Saga 2.

Pierwotnie premiera gry odbyć miała się jeszcze w zeszłym roku. Ostatecznie tak się jednak nie stało, debiut zdecydowano się o kilka miesięcy opóźnić i wciąż mówiło się jedynie o I kwartale 2016 roku. Prace wreszcie dobiegły końca i w związku z tym doprecyzowano termin premiery The Banner Saga 2. Zaznaczać można w kalendarzach datę 19 kwietnia.

„Ogromne podziękowania za sięgnięcie po The Banner Saga i wspieranie nas w procesie rozwoju. Będąc członkiem małego zespołu i pracując nad czym co się kocha trzeba sprostać nie lada wyzwaniu. W końcu ogłaszamy jednak, że The Banner Saga 2 nadchodzi. Dziękujemy wszystkim i nie możemy się doczekać, żeby oddać grę w wasze ręce. Jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że wersje na Windows i OSX udostępnione zostaną 19 kwietnia.”


Oczywiście pojawić mogą się głosy, o czym w ogóle mowa. Owszem, nie mamy tu do czynienia z głośnym przebojem, ale pierwsza część The Banner Saga okazała się niezwykle udana, o czym przekonać możecie się na przykład w naszej recenzji gry.

Źródło: steamcommunity, youtube - The Banner Saga

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!