Oprogramowanie

VideoBay - konkurent dla YouTube?

przeczytasz w 1 min.

Znany serwis The Pirate Bay podejmuje walkę nie tylko w dziedzinie (nie)legalnego oprogramowania, lecz także jako konkurent dla serwisów publikujących klipy wideo. Nadchodząca nowość to konkurencja dla powszechnego wśród internautów YouTube'a.

Nowy serwis ma nosić nazwę Video Bay i jest dostępny pod adresem videobay.org. Portal jest jednak w początkowym stadium rozwoju, dlatego też nie należy spodziewać się obszernych treści.

Do wyświetlania strony potrzebna jest przeglądarka obsługująca HTML5 - przeglądarki Firefox 3.5 beta 4, Opera 9.52, Safari 3.4/4 oraz Google Chrome 3.

Z założenia serwis ma być konkurentem dla YouTube, jednak na razie jest jednym z wielu internetowych portali, które dopiero rozpoczynają (anty)karierę. Przedstawiciele YT czują się więc bezpiecznie i uspokajają wszelkie wątpliwości. Jedynym atutem jest to, że portal prowadzą osoby odpowiedzialne za The Pirate Bay tak więc powinien szybko zdobyć popularność.

Źródło: Tech Connect

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  w sumie może i daliby rade, ale napewno będą musieli czymś w stosunku do youtube zaskoczyc :) znając ...BAY to im sie uda :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie sądzę. YT i tak będzie najpopularniejszy i tak.
   • avatar
    Brandar
    0
    Nareszcie! To co się ostatnio dzieje na YT to są cyrki. Za bardzo się te wytwórnie rozbestwiły, do tego stopnia, że ze starych moich ulubionych została 1/3.
    • avatar
     torture
     0
     You Tube to zbieranina śmieci prawdę mówiąc, wole coś typu Dailymotion, gdzie wszystko ma ręce i nogi. zobaczymy jak "Piraci" rozwiną ten serwis.
     • avatar
      zielarz
      0
      Zaraz, zaraz przecież oni podobno siedzą w więzieniu. Czyli będą pracować nad serwisem z więzienia? Super!