Gry

W co gramy w ten weekend #10 - wideo

przeczytasz w 1 min.

Długi weekend – marzenie się spełnia! Tyle godzin, które można przeznaczyć na granie…bez oglądania się na piękną pogodę. Po prostu żyć nie umierać!

W co nasza szalona paczka będzie grała w ten, jakże miły, przedłużony weekend? Tym razem wszyscy postanowiliśmy wyskoczyć na moment w kosmos…Wszyscy? No nie do końca. 

Inicjatorem naszej kosmicznej wyprawy był Maciej. To on pierwszy bawił się Oculus Rift i  Detached. Potem gadał i gadał jak świetnie wypada to połączenie. Nie było więc innego wyjścia - każdy musiał sam spróbować.

W starciu z VR Tomek niestety wymiękł…Bojąc się, że drugi raz tego dnia zobaczy swoje śniadanie postanowił się oddalić. Usiadł gdzieś w kącie i zaczął bawić się Monument Valley 2. Tak go to wciągnęło, że pewnie do teraz tam siedzi.

Marcin w tym tygodniu stwierdził kategorycznie, że grać nie będzie. Czemu? Bo zaniedbał swoje procesory, płyty główne, zasilacze i karty graficzne i musi trochę pobyć z nimi sam na sam. Wiecie, walczy o związek. Marcinie, w pełni to rozumiemy.

Mariusz to twardy zawodnik. Motyle w żołądku nie powstrzymały go wcześniej od zabawy z goglami VR, to i w weekend nie odwiodą go od grania w Detached. Zresztą czym jest jeden oddany posiłek przy bezmiarze kosmosu?

Patryk też postanowił udać się w kosmos. Tylko chyba pomylił tytuły. Patrząc na to jak dobrze bawi się przy Nyan Cat Lost in Space mamy duże obawy o stan jego zdrowia psychicznego. No bo kto byłby w stanie zdzierżyć tyle słodyczy na raz? 

A wy jakie macie plany na weekend? Podzielcie się z nami w komentarzach!

Źródło: informacja własna

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  2
  Ja nadrabiam zaległości. Jakoś wcześniej nie było okazji, a było teraz w Goldzie, więc najwyższy czas na przejście Ryse: Son of Rome. ;)
  • avatar
   sebmys
   1
   Polecam grę C.A.T.S. - fajna zabawa :D
   • avatar
    PITUCH1
    0
    bo3 skończone :)
    • avatar
     pawluto
     0
     Atic Atac ....ZX Spectrum+

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login