Płyty główne

Walentynkowy konkurs ASUSa

Jeśli planujecie zakup płyty głównej ASUS opartej na chipsecie Intel P67 lub H67, nie przegapcie okazji na sprawienie walentynkowego upominku najbliższej osobie.

ASUS ogłasza Konkurs Walentynkowy. Aby wziąć w nim udział, należy zakupić płytę główną tej marki wyposażoną w chipset Intel P67/H67. Następnie na stronie Walentynkowego konkursu ASUSa należy odpowiedzieć na pytanie:

„ Do czego wyjątkowego porównałbyś nowe technologie firmy ASUS?”

Nasza odpowiedź weźmie udział w losowaniu jednego z 30 karnetów podarunkowych, które można będzie zrealizować w salonach jubilerskich sieci W.KRUK. Jeśli nam się poszczęści, będziemy mogli w ten sposób sprawić najbliższej naszemu sercu osobie miły Walentynkowy prezent.
 


Konkurs trwa od 17.01.2011 do 14.02.2011. Szczegółowe informacje, regulamin i listę produktów objętych promocją znajdziemy na stronie www.asus-polska.pl/konkursP8P67.
 

Źródło: ASUS


 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adbacz
  0
  To bardziej śmierdzi reklamą niż prawdziwym konkursem, no ale... może ktos się zgłosi :)

  Powodzenia wszystkim chętnym :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Kiedyś wystarczyło się zalogować i oczywiście udostępnić swoje dane wiadomo po co...teraz trzeba kupić już widzę rzeszę chętnych, poza tym co to za prezent skoro konkurs trwa do 14-ego a gdzie do rozstrzygnięcia...czyli prezent walentynkowy będzie sporo po walentynkach...Żałosne
   • avatar
    wildthink
    0
    Też mi konkurs, najpierw wydaj kupę kasy, a potem dostaniesz kupon na stówkę do zrealizowania u jubilera. Chociaż może to dobry pomysł:
    "- Kochanie muszę kupić nową płytę, jak chcesz dostać walentynkowy upominek"