Płyty główne

Walentynkowy konkurs ASUSa

przeczytasz w 1 min.

Jeśli planujecie zakup płyty głównej ASUS opartej na chipsecie Intel P67 lub H67, nie przegapcie okazji na sprawienie walentynkowego upominku najbliższej osobie.

ASUS ogłasza Konkurs Walentynkowy. Aby wziąć w nim udział, należy zakupić płytę główną tej marki wyposażoną w chipset Intel P67/H67. Następnie na stronie Walentynkowego konkursu ASUSa należy odpowiedzieć na pytanie:

„ Do czego wyjątkowego porównałbyś nowe technologie firmy ASUS?”

Nasza odpowiedź weźmie udział w losowaniu jednego z 30 karnetów podarunkowych, które można będzie zrealizować w salonach jubilerskich sieci W.KRUK. Jeśli nam się poszczęści, będziemy mogli w ten sposób sprawić najbliższej naszemu sercu osobie miły Walentynkowy prezent.
 


Konkurs trwa od 17.01.2011 do 14.02.2011. Szczegółowe informacje, regulamin i listę produktów objętych promocją znajdziemy na stronie www.asus-polska.pl/konkursP8P67.
 

Źródło: ASUS


 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adbacz
  0
  To bardziej śmierdzi reklamą niż prawdziwym konkursem, no ale... może ktos się zgłosi :)

  Powodzenia wszystkim chętnym :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Kiedyś wystarczyło się zalogować i oczywiście udostępnić swoje dane wiadomo po co...teraz trzeba kupić już widzę rzeszę chętnych, poza tym co to za prezent skoro konkurs trwa do 14-ego a gdzie do rozstrzygnięcia...czyli prezent walentynkowy będzie sporo po walentynkach...Żałosne
   • avatar
    wildthink
    0
    Też mi konkurs, najpierw wydaj kupę kasy, a potem dostaniesz kupon na stówkę do zrealizowania u jubilera. Chociaż może to dobry pomysł:
    "- Kochanie muszę kupić nową płytę, jak chcesz dostać walentynkowy upominek"