Gry komputerowe

Nowa E.R.A. w War Thunder

przeczytasz w 1 min.

Dzięki aktualizacji 1.71 (Nowa E.R.A.) gra War Thunder wzbogaciła się o nowe maszyny, mapy i ciekawostki obejmujące samą rozgrywkę.

Nowa E.R.A. to tytuł najnowszej aktualizacji War Thunder. Gra sieciowa studia Gaijin Entertainment zyskała wraz z nią kilka ciekawych nowości. Jakich konkretnie?

Aktualizacja 1.71 (bo tak jest oznaczona) to przede wszystkim zmiany w rozgrywce. Pojawił się na przykład widok z perspektywy strzelca wieżyczki w samolotach, a model uszkodzeń maszyn został solidnie zmodernizowany. 

W grze pojawiły się także czołgi z czasów zimnej wojny i wojny wietnamskiej. Wśród nowych maszyn znajdują się radziecki T-64A, amerykański M60A1 (RISE) oraz niemiecki KPz-70. Są też nowe typy pancerza: kompozytowy (równie wytrzymały, ale lżejszy niż standardowy) oraz reaktywny (reagujący na pocisk, który w niego trafia).

Twórcy postarali się również o dwie nowe mapy. Pierwsza to Przesmyk Fulda zlokalizowany na granicy Niemiec Wschodnich i Zachodnich, a druga – Ogród Imperatora – została zainspirowana japońską wioską. Więcej szczegółów na materiale poniżej:

Źródło: Gaijin Entertainment

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Finear
  6
  super ale grind nadal taki sam, wieki zajmie dobicie do tych t6
  • avatar
   _Vuko_
   1
   Niby fajnie że coraz nowsze czołgi się pojawiają ale żeby do nich dojść to potrzeba władować dziesiątki jak nie setki złotych do tej gry albo ogrom czasu, szczególnie nowi gracze przyciągnięci 6 erą czołgów(jeśli po drodze się nie zniechęcą przez grind).
   • avatar
    jeomax.co.uk
    -1
    Nazwa nowej wersji wpisuje sie idealnie w niedawny artykul o telewizorach - marketingowa papka. Wystarczylo dac kropki miedzy E, R i A, zeby ludzie mysleli, ze bedzie rzeczywiscie nowa era (w samolotach). A tu taka kupa... od czasu wydania 1.71 juz ciagnalem 2 mniejsze aktualizacje - co znaczy, ze chyba nie do konca taka dopracowana ;-) Zero zmian w samolotach niemieckich, "mocne dwie" zmiany w amerykanskich ery czwartej (nalezaly sie), przez chwile myslalem, ze dojda samoloty francuskie - tez rozczarowanie.
    • avatar
     1985r7
     0
     szkoda czasu