Gry komputerowe

Warhammer 40,000: Eternal Crusade zmierza do Wczesnego Dostępu

przeczytasz w 1 min.

Już niedługo będziesz mógł wylądować w samym środku niekończącej się wojny i zmienić losy wirtualnego świata.

Eternal Crusade

W Eternal Crusade wojna się nie kończy. Wrzucony w sam środek konfliktu gracz może jednak zmienić losy świata Warhammera z 41. tysiąclecia. W dodatku będzie mógł tego dokonać już wkrótce – lada dzień ta tworzona przez studio Behaviour Interactive gra MMO wyląduje bowiem na Steamie.

Warhammer 40,000: Eternal Crusade to MMO, które jednak bardzo mocno stawia na elementy z gatunku RPG – po wybraniu mu frakcji (a wybierać można spośród Kosmicznych Marines, Eldarów, Marines Chaosu i Orków) będziemy stale rozwijać naszego bohatera i poprzez relacje z pozostałymi graczami – kreować losy wirtualnego świata.

Równie dobrze zapowiada się walka. Pojedynki w trybie PvP dla maksymalnie 60 graczy będą zręcznościowe i wiele będzie zależało od samego użytkownika – ręcznie trzeba bowiem celować oraz wykonywać ataki i uniki. Twórcy zapowiadają nie tylko standardową walkę, ale też możliwość skorzystania z pojazdów.

Studio Behaviour Interactive oficjalnie potwierdziło, że w nadchodzących tygodniach gra Warhammer 40,000: Eternal Crusade pojawi się w programie Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Twórcy obiecują, że dostęp do gry będzie tańszy niż miało to miejsce w przypadku alfa testów, gdzie możliwość zabawy wiązała się z wydatkiem rzędu 40 dolarów. Sama gra zaś prezentuje się następująco:

Źródło: VG247, Behaviour Interactive

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    Zrobili by nowego RTSa... a nie to...
    Space Marine mi się podobał (na tyle by kupić na PC a potem na PS3 + minigierka dla energy sworda), ale to nie zmienia faktu że wolał bym RTS'a - tak jak większość fanów.