Gry komputerowe

Warhammer: The End Times – Vermintide otrzymało pierwszy duży dodatek

przeczytasz w 1 min.

Dodatek Sigmar’s Blessing udostępniony został za darmo, ale mimo tego wprowadza sporo nowych elementów.

Warhammer: End Times

Bardzo udane Warhammer: The End Times – Vermintide doczekało się pierwszego dodatku. Zgodnie ze składanymi nie tak dawno obietnicami, twórcy udostępnili rozszerzenie Sigmar’s Blessing.

Oferowane jest ono za darmo, a więc wprowadzanymi nowościami cieszyć będą mogli się wszyscy posiadacze gry. Nie znaczy to jednak, że Sigmar’s Blessing jest mało istotne. Spodziewać można się tutaj kilku naprawdę znaczących nowości.

Wyraźnie rozbudowany został arsenał. Liczyć można bowiem na aż 40 kolejnych broni, spora część dostępnych wcześniej zabawek otrzymała natomiast dodatkowe właściwości. Jakby tego było mało, dostać można będzie się teraz do Kapliczki, w której zebrane elementy ekwipunku wymienimy na inne, znacznie potężniejsze. Dodatkowo postarano się o kilka innych, mniejszych nowości, wyeliminowano też sporo drobnych błędów, na które narzekali gracze.

Poniżej zobaczyć możecie zwiastun przygotowany z okazji premiery omawianego dodatku.


Twórcy obiecują, iż systematycznie udostępniać będą kolejne dodatki. Należy też pamiętać, że jednocześnie pracują oni nad wersjami na konsole PlayStation 4Xbox One. Obecnie Warhammer: End Times - Vermintide dostępne jest tylko na PC. Sporo informacji na temat gry znajdziecie w naszej recenzji.

Źródło: Fatshark, vg247, vermintide

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    Bardzo fajna gierka. Jak ktoś lubi L4D to i tu będzie się dobrze bawić.