Gry

Warsaw Games Week 2016 w październiku

przeczytasz w 1 min.

Po bardzo udanej pierwszej edycji organizatorzy zapowiadają, że już w październiku Warszawa ponownie zmieni się w stolicę gier.

Warsaw Games Week to nowa impreza poświęcona grom. W ubiegłym roku odbyła się jej pierwsza edycja i zdecydowanie należy ją zaliczyć do udanych. Niezależnie od tego, czy byliście i macie ochotę na więcej, czy nie byliście, a potem pluliście sobie w brodę, mamy do was świetną wiadomość: organizatorzy potwierdzili – będzie Warsaw Games Week 2016.

Tegoroczne Warsaw Games Week potrwa o jeden dzień dłużej i odbędzie się w dniach 13 – 16 października. Miłośnicy elektronicznej rozrywki ponownie zapraszani są do hali EXPO XXI w Warszawie. Nie ruszyła jeszcze sprzedaż biletów, a konkretne atrakcje są na razie nieznane. Wiemy już jednak na pewno, że na imprezę wybierają się Microsoft, Sony, Ubisoft oraz Cenega.

WGW 2016

W ubiegłym roku na graczy czekało 500 stanowisk, przedpremierowe pokazy gier, prezentacje nowego sprzętu oraz liczne konkursy i atrakcje dodatkowe. Możemy domyślać się, że w tym roku organizatorzy będą chcieli przebić poprzednią edycją, która przyciągnęła 19 000 odwiedzających, przez których została oceniona jak najbardziej pozytywnie.

A w zeszłym roku było tak:

Źródło: WGW, SPiDOR

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  1
  byłem w tamtym roku, będę i w tym :) fajnie było
  • avatar
   Mystering
   1
   Rok temu było ok, chociaż mogli by się przemieścić na większą powierzchnię. Nie to, że hala jest znacząco za mała, ale przy mini eventach trudno było się przemieścić
   • avatar
    Pardek
    0
    Tym razem obowiązkowo pojadę :D