Gry PlayStation 4

Wbrew pozorom na Deep Down można jeszcze czekać

przeczytasz w 1 min.

Prace nad Deep Down nie przebiegają szczególnie pomyślnie, ale Capcom swojego projektu nie porzuca.

Kojarzycie jeszcze Deep Down? Nie jest to wcale pytanie nie na miejscu. Swojego czasu Capcom dość mocno ten tytuł promował, ale później zaczęły pojawiać się pewne problemy i ostatecznie słuch o nim praktycznie zaginął. Można jednak mieć jeszcze nadzieję na premierę.

Producent zdecydował się bowiem przedłużyć prawa do marki Deep Down. Co ciekawe, zrobił to już po raz piąty. Z racji obowiązujących przepisów nie będzie można zdecydować się na taki krok ponownie. Przedłużenie praw obowiązuje przez pół roku, a zatem na ewentualną premierę nie ma już wiele czasu.

Czy są jakiekolwiek szanse na to, iż zobaczymy Deep Down przed końcem lutego 2017 roku? Być może nawet producent nie zna na to pytanie odpowiedzi. Skoro jednak cały czas zależy mu na nazwie to zapewne ma względem całego projektu jakieś plany.

Pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Pamiętajmy jednak, że nawet jeśli gra się pojawi to prezentować ma się zupełnie inaczej niż można było sądzić na podstawie dotychczasowych materiałów.


Źródło: playstation, vg247

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patol1984
  0
  Pewnie robili grę pod PS Neo, ale sony pomyślało, że zarobi dwa razy i wypuścił w połowie zablokowaną konsole. Wypuszczą po premierze PS Neo bo ta być może uradzi deep down po małym dałngrejdzie.
  • avatar
   Hedrox
   -1
   Pamiętam, że grafia w 2013 roku robiła wrażenie. I nadal robi, bo jest lepsza od wielu gier z tego roku.