Gry

Tydzień do premiery We Happy Few, a potem…

przeczytasz w 1 min.

...Bezpłatna aktualizacja i rozszerzenia składające się na przepustkę sezonową. W przypadku We Happy Few oficjalna premiera gry to nie meta, a jedynie przystanek.

Długo trzeba było czekać na ten moment, ale We Happy Few jest już całkowicie gotowe na premierę. Ta odbędzie się w najbliższy piątek. Czy ekipa Compulsion Games zakończy na tym swoją przygodę z tym projektem? Zdecydowanie nie.

Twórcy We Happy Few opublikowali na Steamie wpis, w którym zapowiadają, że już po oficjalnej premierze światło dzienne ujrzą jeszcze aktualizacje i rozszerzenia. Gracz, który dokładnie zapozna się już z trzema opowieściami w dystopijnym Wellington Wells, nie będzie więc musiał od razu odkładać pudełka na półkę czy usuwać gry z dysku.

Jedną z zapowiedzianych atrakcji bonusowych będzie niekończący się tryb Sandbox – czyli opcja swobodnej rozgrywki na zasadach, jakie gracz sam sobie ustali. Ta nowinka zostanie udostępniona w ramach bezpłatnej aktualizacji.

Studio Compulsion Games zapowiedziało również, co otrzymają posiadacze przepustki sezonowej (będącej też częścią We Happy Few Deluxe Edition). Będą to mianowicie trzy nowe opowieści osadzone w Wellington Wells: 

  • Roger & James in: They Come From Below – opowieść o poszukiwaniu przygód i miłości, z dziwacznymi technologiami i przerażającymi zagrożeniami w tle. „Nic nie jest tym, czym się wydaje. A może tym właśnie jest?”,
  • Lightbearer – opowieść o Nicku Lightbearerze, najsłynniejszej gwieździe rocka w Wellington Wells, a właściwie o tym, co motywuje go do działania w specyficzny dla niego sposób,
  • We All Fall Down – opowieść o tym, że nawet w krainie szczęśliwości zdarzają się gorsze momenty.

To tyle. A jeśli chcecie spędzić kilka chwil z grą i jej twórcami, poniższy materiał powinien przypaść wam do gustu:

Źródło: Compulsion Games, Gearbox

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!