Internet

Will Smith na randce z robotem

przeczytasz w 1 min.

W serwisie YouTube pojawił się świetny materiał. Zobaczcie, jak zakończy się próba flirtowania Willa Smitha z Sophią – jednym z najbardziej zaawansowanych humanoidów na świecie.

W kolejnych zadaniach zastępować będą nas roboty i jest to coś, przed czym nie da się uciec. Przynajmniej na razie nie są z nich jednak zbyt dobrzy randkowicze, o czym przekonuje Will Smith w swoim najnowszym weekendowym rozluźniaczu.

Króciutki, równie zabawny, co dziwaczny klip pokazuje, jak mogłaby wyglądać randka (czy może raczej flirt) człowieka z humanoidem. W roli głównej widzimy naturalnie Willa Smitha (którego niedawno mogliśmy obejrzeć w filmie Bright na Netfliksie), a jego towarzyszką jest cechująca się bogatą mimiką i pewnym poziomem „inteligencji” Sophia, czyli pierwszy robot z obywatelstwem

Film jest dostępny wyłącznie po angielsku, ale nie trzeba mieć poziomu C2, żeby zrozumieć, o co chodzi. Poza tym nie ma co podchodzić do tego zbyt poważnie. Ot, jest to coś na poprawę humoru i na wypełnienie przerwy między wykonywaniem ostatnich już przedświątecznych obowiązków – rzućcie okiem, jeśli macie ochotę:

Źródło: Will Smith na YouTube

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DreamerDream
  6
  Widzę, że te A.I. nie jest miłośnikiem sucharów xD
  • avatar
   NewUnnamedUser
   6
   To prawie jak rozmowa z kobietą...
   • avatar
    bodziokrak
    3
    Słabo mu poszło, ale wydaje mi się że ona ma odmienną orientację seksualną.
    • avatar
     KORGAN
     3
     Dziwne. Jak dobrze pamiętam to Will Smith był bardzo nieufny wobec robotów, a tak na poważnie to o ile w dniu premiery film "Ja, robot" nie robił na mnie wrażenia tak teraz jest na prawdę genialny i za pewno proroczy.
     • avatar
      Gatts-25
      0
      Ten robot podchodził do wszystkiego poważnie czyli tak jak wielu z Nas a Will Smith jest takim komediantem ,który potrafi zagrać śmieszne role ,które nawet przez człowieka właśnie często uważanego za "sztywnego" są rozumiane w podobny sposób jak przez te początki "Sztucznej Inteligencji".
      Po prostu są sytuacje ,które mogą śmieszyć ale nie wszystkich a trzeba mieć właśnie podobny mózg do W.S. żeby nawet nie rozumiejąc o co chodzi wczuć się tak jakbyśmy znali odpowiedź i reagować stosownie do danej sytuacji a nie każdy z Nas to potrafi.
      Po prostu nie każdy rozumie żarty.
      • avatar
       Marucins
       0
       Faktycznie ultra zaawansowane AI.
       A tyle szumu wokoło zrobiono takie epokowe odkrycie... Śmiać mi się chce że kolejny ram Marksisci robią nam wodę z mózgu.