Aplikacje mobilne

Menedżer plików dla Windows Phone już jest

przeczytasz w 1 min.

Microsoft udostępnił przydatną aplikację.

Windows Phone Files

Windows Phone 8.1 wniósł do systemu Microsoftu naprawdę wiele świeżości. Gigant z Redmond, który zdecydowanie nie zamierza się poddawać, zapowiedział na początku tego miesiąca, że jeszcze przed końcem maja użytkownicy mobilnych okienek otrzymają wreszcie menedżera plików, o którego od tak dawna prosili. I słowa dotrzymał – aplikacja Pliki jest już dostępna do pobrania na platformie Windows Phone Store.

Menedżer plików dostępny jest za darmo dla wszystkich posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Dzięki Plikom otrzymujemy łatwy dostęp do wszystkim dokumentów i materiałów przechowywanych zarówno na pamięci telefonu, jak i karcie SD. Przeglądanie, wyszukiwanie i uruchamianie plików, jak również ich przenoszenie czy zmienianie nazw nie będzie już żadnym problemem. 

Aplikacja Pliki to także narzędzie umożliwiające udostępnianie pojedynczych plików lub całych folderów (które, swoją droga, także będziemy mogli już tworzyć). Słowem – użytkownicy mobilnych okienek otrzymali wreszcie to, co powinni mieć od samego początku. No, ale jak to mówią – lepiej późno niż wcale.

Windows Phone Files screeny


Pobierz: 

Menedżer plikow na Windows Phone 8.1

 

Rozmiar pliku: 1 MB


Źródło: WindowsPhone, WPCentral

Komentarze

44
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Skullek
  9
  Hejterom WP zaczynają kończyć się argumenty. Menadżer plików jest, pasek powiadomień/skrótów do wifi itp... jest, liczba aplikacji w sklepie rośnie...
  • avatar
   victordeleco2
   4
   Nie oszukujmy się WP to system dla polaków. Większości (70-80%) nie stać na smartfona za powyżej 1,5/2 tys. zl a jak wiadomo tylko z takich smartfonów androidowych (według mnie) da się korzystać bez nerwów. Osobiście po korzystaniu z wp na low endzie za 400zl przesiadlem sie na sredniaka androida i gowno. Nie dało się z tego korzystać, lagi wyczuwam przy przesunieciu menu. Przedtem tego nie zauwazalem, dopiero po WP widze co to znaczy płynny system. 2x 1GHz i 512ram i plynnosc idealna, te same podzespoly na androida wiadomo czym skutkuja. Zresztą nie wiem czego jeszcze ludziom brakuje w telefonach WP; design pierwsza klasa, dobrze rozwiniety ekosystem MS chmura, wszystkei apki w storze (brak śmieciowych i nieużywanych), office..
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Tak szybko? Niemożliwe.
    • avatar
     wdowa94
     1
     Mnie się marzy pelnoprawna winda w mojej kieszeni...

     Pomarzyć dobra rzecz :p
     • avatar
      marcin21164
      0
      Nareszcie ! ;)
      • avatar
       ciapaty14
       -1
       Jest jeden argument nadal przeciwko wp: wielozadaniowość, po prostu nie istnieje na wp. Wszystko co mówią producenci o tym to same kłamstwa wystarczy przejrzeć recenzje nie komercyjnych portali i tam już tak nie chwalą. Dlatego dopóki nie dostanie tego wp to podziękuje postoję.
       • avatar
        Artur-9
        -4
        No moja koleżanka też będzie przedłużała umowę. Coś niesamowitego a kolega siostry mojego brata już dawno to zrobił.
        • avatar
         mordehigh
         -17
         nie wie ktoś czy teraz będzie można zrobić tak jak na androidzie czyli : ściągnąćna kompie np grę w apk , skopiować na kartę micro sd i zainstalować na telefonie bez płacenia :D bo jeżeli tak to mógłbym się zastanawiać nad kupnem telefoneu z W8P
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          to kiedy ma premierę ten system? nie mogę się już doczekać , to będzie dopiero przeskok na następcę windows mobile 6.5 ! ...