Gry mobilne

Testy World of Tanks Blitz rozpoczęte

przeczytasz w 1 min.

Mobilni czołgiści mogą sprawdzić swoje możliwości.

World of Tanks Blitz gra

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczęły się dzisiaj zamknięte beta testy gry World of Tanks Blitz. Jest to przeznaczona na urządzenia mobilne wersja jednej z najpopularniejszych aktualnie gier sieciowych na świecie. Z najnowszym dziełem studia Wargaming wiązane są spore nadzieje i jak się okazuje – wielu graczy jest ciekawych co z tego wyszło.

Niespełna tydzień – tyle trwały zapisy do beta testów gry World of Tanks Blitz. W tym czasie chęć do wypróbowania wczesnej wersji wyraziło ponad 150 tysięcy graczy. Spora część z nich otrzyma taką możliwość. Jak zapowiadają twórcy – testerzy będą sukcesywnie wpuszczani do gry. Początkowo dostępna jest wyłącznie wersja przeznaczona na tablety Apple iPad, z czasem jednak dodana zostanie obsługa smartfonów iPhone oraz różnego typu urządzeń z Androidem.

Celem beta testów dla studia Wargaming jest otrzymanie opinii i uwag na temat aktualnej wersji gry World of Tanks Blirz. Twórcy zapewniają, że wezmą sobie je do serca. – „Zamknięte beta testy to coś, na co czekaliśmy od dłuższego czasu”, powiedział Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming. “Mamy nadzieję, że gracze będą się dobrze bawić podczas testowania gry i spodziewamy się ich konstruktywnych uwag”.

Na koniec przypomnijmy, że  w World of Tanks Blitz wirtualni czołgiści z całego świata będą mogli toczyć walki w systemie 7 na 7. Testerzy otrzymają dostęp do gamy przeszło 100 czołgów reprezentujących Stany Zjednoczone, Rosję i Niemcy. 

Źródło: Wargaming

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Pomóż sobie w kasynie lub lotku
  https://play.google.com/store/apps/details?id=app.marcinapp.losownik&hl=pl
  • avatar
   wdowa94
   0
   O! W końcu jakaś ciekawa gra na Antka
   • avatar
    michal0120
    0
    ciekawe jakie ma wymagania