• benchmark.pl
 • E3
 • Zwiastun gry World of Warships - Wargaming podgrzewa atmosferę przed targami E3
Gry

Zwiastun gry World of Warships - Wargaming podgrzewa atmosferę przed targami E3

przeczytasz w 1 min.

Wodne MMO pokazywane będzie na targach raz na godzinę w specjalnie przygotowanej w tym celu sali kinowej.

World of Warships gra zwiastun

Pod koniec maja informowaliśmy, iż Wargaming szykuje kilka ciekawych zapowiedzi na targi E3. Chociaż od informacji tej nie upłynęło szczególnie dużo czasu, to producent i tak postanowił ponownie o sobie przypomnieć.

W Los Angeles producent pokazywał będzie zarówno dobrze znane już produkcje, jak również nowości. Pojawić ma się wreszcie oficjalna zapowiedź tajemniczego projektu powstającego z myślą o konsolach, ale to nie on ma być gwiazdą stoiska Wargaming.

Tą będzie, wedle zapowiedzi, World of Warships. Wodne MMO, które zabierze graczy między innymi na Ocean Atlantycki czy Morze Arktyczne pokazywane będzie raz na godzinę w specjalnie przygotowanej w tym celu sali kinowej.

Przedsmak tego producent dał nam już teraz, publikując materiał wideo z World of Warships. Gdy poznamy na jego temat więcej informacji będziemy mogli pokusić się o pierwsze przypuszczenia dotyczące tego, czy produkcja ta ma szansę powtórzyć sukces World of Tanks.


Źródło: polygon, Wargaming

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Trailer beznadziejny jak całe WG. Po rozegraniu około 14tys bitew w WoT porzuciłem ten shit.
  • avatar
   bartekmustach
   0
   Może być z tego całkiem fajna gra, ale nie mogę sobie wyobrazić na jak będzie wyglądała rozgrywka. Coś podobnego do Silent Hunter, że biegamy po pokładzie i wydajemy rozkazy czy może coś podobnego do gra taktycznej (widok z góry i klikanie myszką - płyń tu, płyń tam, strzelaj tu). Zagram z ciekawości ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    WarThunder Hybryda , fajna będzie , lepszej gry niema .
    • avatar
     Konto usunięte
     -5
     JA nie zagram. WOt jest wystarczający dla mnie - statki chyba trochę za nudne będzie.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Nie będzie okrętów podwodnych - jakiś matołek dał gameplay z Battlestation Pacific i podpisał World ofWarships - a dzieci łykają żarcik jak pelikany.
      OMG..
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       gracze na ruskich serwerach WoT'a jak gadaja na temat WarThundera to dostaja bana :D Wargamming wie ze ich gry sa slabe i trzeba czekac tylko az konkurencja wypusci swoje produkty bo porownujac ich World of Plane do WarThunder'a to sa bez szans :D