Gry

Worms W.M.D już dostępne - sympatyczne robaki wracają

przeczytasz w 1 min.

Worms W.M.D to klasyczny i lubiany widok 2D, a jednocześnie kilka ciekawych nowości dających robakom większe pole do popisu.

Worms to jedna z najstarszych i z pewnością najbardziej znanych serii gier. Styczność z nią miały bowiem także osoby, które nie zaliczają się do etatowych graczy. Powód takiego stanu rzeczy jest prosty - każdy może się tu dobrze bawić. Miło zatem powitać Worms W.M.D.

Team17 postawiło na najlepiej sprawdzający się chyba widok 2D. Założenia rozgrywki są oczywiście identyczne jak w przypadku poprzednich odsłon serii, niemniej zadbano o kilka nowości. Te najważniejsze to spora liczba nowych broni, opcja ich tworzenia i modyfikacji, pojazdy oraz budynki, w których można się ukrywać. Bawić można się w kampanii dla jednego gracza oraz z innymi graczami - lokalnie lub przez Internet.

„Robale powróciły w najbardziej niszczycielskiej grze z tej serii. Z wspaniałą, ręcznie stworzoną grafiką 2D, nową funkcję tworzenia przedmiotów, nowymi rodzajami broni, pojazdami i budynkami. Worms W.M.D to najlepsza w historii gra o robalach.”

Worms W.M.D dostępne jest na PC z Windows, Mac OS oraz Linux, a także na konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: Team17

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Next_Gen_1987
  5
  ''Sympatyczne''.. Chyba bardziej mordercze :P

  • avatar
   pikolo000
   5
   jedna z tych nielicznych gier, którą w ciemno mógłbym polecić każdemu. Świetna zabawa gwarantowana. Aż łezka się w oku kręci jak sobie pomyślę ile to czasu na moim pierwszym komputerze Pentium 100 z pierwszą odsłoną gry (jak i zresztą z pozostałymi częściami) się spędziło. A najlepsze to były turnieje z znajomymi. Fajnie, że gra (wraz z widokiem 2D) nadal żywa choć już dawno nic w temacie nie było słychać.
   • avatar
    Wasek
    -1
    Zatrzymałem się na WWP. Nie tak dawno temu do niej wróciłem ze względu na nostalgię. Te nowe (nawet 2D) jakoś mnie nie pociągają.
    • avatar
     krynka
     -5
     Armageddon najlepsze!
     Dobranoc.