Gry

Czołgi znów nawiedzają Warszawę - kto przyjedzie na WoT Grand Finals?

przeczytasz w 1 min.

Wiemy już jakie ekipy będą reprezentowały poszczególne regiony podczas Mistrzostw Świata Grand Finals 2016.

WG Grand Finals 2016

Już w przyszłym tygodniu odbędą się finały Mistrzostw Grand Finals 2016, na które firma Wargaming przygotowała mnóstwo atrakcji. Dowiedzieliśmy się jakie ekipy zjadą się do warszawskiego Towaru na ten największy międzynarodowy turniej w World of Tanks.

W tegorocznych finałach zobaczymy po trzy drużyny z każdego regionu. Reprezentantami Europy będą Kazna Kru (z Polakiem w składzie), Wombat on Tanks oraz Tornado Rox. W barwach obu Ameryk zagrają eClipse, SIMP i Red Canids. Azjatyckimi przedstawicielami będą EL Gaming, GoldBass i Yato. Wspólnotę Niepodległych Państw reprezentować będą zaś Natus Vincere, Not So Serious oraz zwycięzcy ubiegłorocznej edycji – Hellraisers.

Wszystkie te drużyny powalczą o tytuł Mistrzów Świata oraz nagrody finansowe, których pula wynosi aż 1 200 000 złotych. Zmagania oglądać będzie można na miejscu, w Torwarze, jak również za pośrednictwem YouTube'a, Twitcha lub Hitboksa.

Start imprezy – w piątek, 8 kwietnia, o godzinie 10.00. Finał – w sobotę po południu. Na wszystkich obecnych czekać będą dwa prawdziwe czołgi postawione na zewnątrz Torwaru – T-34-85 oraz M4A1 Sherman, a także moc atrakcji dodatkowych.

Wybieracie się na tegoroczne Grand Finals? 

Źródło: Wargaming

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Snake73
  2
  Taki turniej to jedyna okazja żeby pograć bez cheaterów.
  • avatar
   wdowa94321
   0
   A czołgi przyjadą o własnych siłach pozostawiając podpisy na asfalcie?
   • avatar
    Nullmaruzero
    0
    Powiem Wam że mecze na takim poziomie są piekielnie nudne. Bitwy trwają 2 minuty bo wszyscy jadą medami na środek i po prostu się nawalają z golda. Ten kto lepiej celuje i ma przyjaźniejszy RNG wygrywa. Oglądałem w zeszłym roku po raz pierwszy (na necie) i się zawiodłem. Liczyłem że zobaczę jakieś tricki i prawdziwy kunszt xD
    • avatar
     Snake73
     0
     Sam pierdzielisz jak potłuczony. Wszechobecne cheaty i ignorancja twórców zabiły tę grę. Gdzie się nie ruszysz trafiasz na hackera. Strzelanie przez budynki, przez połowę mapy do niewidocznych celów itp.Raportowanie nic nie daje - trzeba nagrać frajera jak oszukuje. Na youtube masz masę przykładów oszustw. Do uczciwej gry pozostaje tylko turniej gdzie wszystko jest pod kontrolą.