Internet

YouTube świętuje: 100 mln użytkowników

przeczytasz w 1 min.

W styczniu, po raz pierwszy w historii, aż 100 mln Amerykanów odwiedziło serwis wideo YouTube.com.

Jak podaje autor badań, firma badawcza comScore, w styczniu Amerykanie obejrzeli łącznie 14,8 mld plików wideo, co oznacza czteroprocentowy wzrost względem grudnia 2008.

Wyniki badań udowadniają jak bardzo popularny jest YouTube.com i pliki wideo, które oglądamy online. Co warte wzmianki, przeciętny użytkownik YouTube'a obejrzał w styczniu łącznie ok. 6 godz. materiału wideo.

YouTube.com to obecnie trzeci co do popularności serwis internetowy. Na drugim miejscu na rynku światowym plasuje się Yahoo.com, pierwsze zaś zajmuje wiadomo-która-wyszukiwarka.

Źródło: Inf. własna
 

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Widac z tego jedna rzecz wiecie jaka? Google rox kox i w ogole mam nadzieje ze nigdy nie zepsuja googli zbednymi bajerami.
  • avatar
   19arek93
   0
   Tylko pomineliście w YouTube koszmarne transfery, mi przy łączu 1180kb/s filmiki "HD" się tną (nawet nie 720p!). Strasznie mnie to frustruje, ale tak pozatym to pewnie że wszystko ładnie, pięknie :P
   • avatar
    19arek93
    0
    A zapomniałem ;-)
    Wczoraj wieczorem oglądałem filmiki z KJS'ów i co chwile "wywalało" mi coś takiego:
    http://images47.fotosik.pl/78/f828f10d5db2b6ca.png
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Widać że jakiś błąd z tym filmikiem jest, nie rozumie czemu tam jest napisane "do rozwiązania problemu został wysłany zespół świetnie przeszkolonych małp" a pro po YouTube to fajny serwis można znaleźć tam fajne filmy np. o grach czy innych podzespołach.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      sorki.