Internet

YouTube świętuje: 100 mln użytkowników

Grzegorz Kubera | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Grzegorz Kubera
12 komentarzy Dyskutuj z nami

W styczniu, po raz pierwszy w historii, aż 100 mln Amerykanów odwiedziło serwis wideo YouTube.com.

Jak podaje autor badań, firma badawcza comScore, w styczniu Amerykanie obejrzeli łącznie 14,8 mld plików wideo, co oznacza czteroprocentowy wzrost względem grudnia 2008.

Wyniki badań udowadniają jak bardzo popularny jest YouTube.com i pliki wideo, które oglądamy online. Co warte wzmianki, przeciętny użytkownik YouTube'a obejrzał w styczniu łącznie ok. 6 godz. materiału wideo.

YouTube.com to obecnie trzeci co do popularności serwis internetowy. Na drugim miejscu na rynku światowym plasuje się Yahoo.com, pierwsze zaś zajmuje wiadomo-która-wyszukiwarka.

Źródło: Inf. własna
 

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Widac z tego jedna rzecz wiecie jaka? Google rox kox i w ogole mam nadzieje ze nigdy nie zepsuja googli zbednymi bajerami.
 • avatar
  19arek93
  Tylko pomineliście w YouTube koszmarne transfery, mi przy łączu 1180kb/s filmiki "HD" się tną (nawet nie 720p!). Strasznie mnie to frustruje, ale tak pozatym to pewnie że wszystko ładnie, pięknie :P
 • avatar
  19arek93
  A zapomniałem ;-)
  Wczoraj wieczorem oglądałem filmiki z KJS'ów i co chwile "wywalało" mi coś takiego:
  http://images47.fotosik.pl/78/f828f10d5db2b6ca.png
 • avatar
  Konto usunięte
  Widać że jakiś błąd z tym filmikiem jest, nie rozumie czemu tam jest napisane "do rozwiązania problemu został wysłany zespół świetnie przeszkolonych małp" a pro po YouTube to fajny serwis można znaleźć tam fajne filmy np. o grach czy innych podzespołach.
 • avatar
  Konto usunięte
  sorki.