Gry na konsole

Zaginięcie Ethana Cartera na kolejnej platformie

przeczytasz w 1 min.

Zaginięcie Ethana Cartera to jedna z wielu dobrze przyjętych polskich gier. Posiadacze Nintendo Switch powinni zatem cieszyć się, że od teraz i oni mogą spędzać przy tej produkcji wolny czas.

Premiera Zaginięcie Ethana Cartera miała miejsce jeszcze w 2014 roku, ale tylko na PC. Później, odpowiednio w 2015 roku oraz 2018 roku, gra pojawiła się także na PlayStation 4 i Xbox One. Przyszedł czas na udostępnienie jej posiadaczom Nintendo Switch. Zainteresowani mogą sięgać po Zaginięcie Ethana Cartera już teraz i liczyć się z wydatkiem 19,99 dolarów.

„To zawsze niesamowite zrobić coś po raz pierwszy, dlatego nie możemy doczekać się opinii graczy. Switch jest kompletnie inną platformą od poprzednich konsol Nintendo, ale wydaje się bardzo dobrze pasować do Zaginięcia Ethana Cartera. Zwiedzanie Red Creek Valley pod kocem nigdy nie było tak wygodne. I niepokojące.” - Adrian Chmielarz, założyciel The Astronauts

W pracach nad nową wersją brało udział nie tylko The Astronauts, ale również SPIN Software. Wedle zapowiedzi, spora część kodu powstała od podstaw, tak aby odpowiednio dopasować grę do specyfikacji Nintendo Switch.

Oczywiście bez zmian pozostała fabuła i cel rozgrywki. Więcej informacji o grze możecie znaleźć w naszej recenzji wersji PC.

Źródło: The Astronauts

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  siwyandrew
  0
  Szczerze nie potrafię zrozumieć fenomenu tej produkcji, ludzie się tym zachywycają jedynie dlatego, że polskie? Zdecydowanie jednorazowa, krótka i bardzo średnia przygoda niewarta takiej ceny.
  • avatar
   pawluto
   0
   Graficznie na PC to była całkiem udana gra - Ale poziom trudności za wysoki - Zdecydowanie za wysoki...