Gry

Zarobki serii GTA w 2008 roku

przeczytasz w 1 min.

Pewnie nikogo nie dziwi fakt, że marka GTA jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii i co do tego nie ma dyskusji. Tych, którzy chcieliby mieć przedstawione zarobki tej gry w cyfrach, z pewnością zainteresuje informacja o wynikach finansowych Take-Two, wydawcy serii. Lainie Goldstein, dyrektor Take-Two Interactive ds. finansów, poinformował że GTA  w 2008 roku zarobiło aż 710 milionów dolarów, z czego 40 milionów w samym tylko 4 kwartale. Z raportu wynika również, że wpływy ze sprzedaży całej serii GTA to ponad 60% przychodów wydawcy.

Niedługo ma pojawić się dodatek do czwartej części GTA, zatytułowany Lost and Damned, dostępny wyłącznie na Xboxa 360, na której to platformie GTA 4 sprzedało się w największej liczbie egzemplarzy.

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  Nieźle, nieźle biorąc pod uwagę fakt tak bogatego piractwa.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   szkoda za na PC dodatek bedzie pewno za rok - i to pewno MINIMUM! :-|
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Podsumowanie GTA 4 ;D

    http://pl.youtube.com/watch?v=OJ3frqb1Zf8
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     troche niesprawilidwie z tym szitboxem.....
     wrrrrr....
     • avatar
      SoundsGreat
      0
      Trochę nie rozumiem co niektórzy maja przeciwko shitboxowi. Wersja premium z 60GB HDD to koszt 800zł w Saturnie. Jest to równowartość Radeona HD4870 Gainward lub E5200, średniej płytki na EP35 i 2GB RAM, tyle, że Xbox to już kompletny system. Ba - można go sobie włożyć w torbę i jak się jedzie na święta czy ferie do rodziny zabrać go ze sobą. Wiem, że komputery są znacznie potężniejsze i nie wyobrażam sobie nie mieć w domu PC, jednak nie widzę nic złego w Xboxie 360 jako dodatku do pokoju gracza:)