• benchmark.pl
 • Gry
 • Najnowszy zwiastun Total War: Warhammer przedstawia frakcję Krasnoludów
Gry

Najnowszy zwiastun Total War: Warhammer przedstawia frakcję Krasnoludów

przeczytasz w 1 min.

Mogłoby się wydawać, że nie będzie ona szczególnie potężna. Nic bardziej mylnego.

Total War: Warhammer

Chociaż zapowiedź Total War: Warhammer wywołała wśród fanów serii dość mieszane uczucia to z czasem dali się oni przekonać twórcom, że są tutaj szanse na naprawdę ciekawą historię i rozgrywkę, które wnieść mogą do serii znaczący powiew świeżości. Publikowane zwiastuny bez wątpienia to potwierdzają.

W grze pojawić mają się cztery grywalne frakcje. W ostatnim czasie najwięcej mówi się o tej, do której od samego początku przylgnęła etykietka najmniej potężnej. Mowa o Krasnoludach, którzy z pewnością niechcieliby być w ten sposób określani.

Najnowszy zwiastun gry dobitnie to zresztą udowadnia. Poznać możemy dzięki niemu nie tylko miejsca, w których Krasnoludy czują się najlepiej, ale także rzucić okiem na jednostki występujące w ramach tej frakcji. Dodatkowo pojawia sie wzmianki o Wielkiej Księdze Uraz.

„Przez wieki byłem Wielkim Królem, a nasi wrogowie nas lekceważyli. Mieli za tchórzy kryjących się w mrocznych kopalniach. Głupcy.”


Przypominamy, że wciąż nie jest znana data premiery gry. Nie jest za to tajemnicą, iż Total War: Warhammer powstaje na wyłączność PC.

Źródło: Cenega

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stalkerpl
  5
  ja bym wolał medieval 3 zobaczyć
  • avatar
   adam6056
   1
   Zagram na 10000%, najwyżej nie zdam kolejnego roku studiów...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Może być całkiem ciekawie, zwiastuny robić potrafią.