| 2011-11-25

Cyfra Plus oferuje telewizory 3D za 1 zł - a gdzie haczyk?

Zobacz więcej w kategorii: telewizory

 

Cyfra Plus przygotowała ciekawą promocję dla nowych klientów, którzy chcą podpisać umowę o abonament.

Każdy, kto wybierze pełną ofertę programową lub zdecyduje się na pakiet Canal+ HBO Superpremium bez żadnego rabatu i podpisze umowę na okres 26 miesięcy, będzie mógł zakupić 27” telewizor 3D – model LG DM2780D-PZ - za 1 zł.

Cyfra Plus promocja z tv 3D LG DM2780D-PZ

Oferta będzie dostępna jedynie do wyczerpania zapasu telewizorów przy zamówieniach telefonicznych lub bezpośrednio w sklepie firmowym Cyfra+ w Centrum Handlowym Auchan Puławska.

Telewizor LG DM2780D-PZ charakteryzuje się następującymi parametrami:

  • Panel TFT (rodzaj / wielkość): LED TN 27” / 16:9
  • Plamka: 0.3114x0.3114 mm
  • Rodzaj pokrycia ekranu: antyodblaskowe
  • Jasność 2D: 250 cd/m2
  • Jasność 3D: 100 cd/m2
  • Kontrast: 7 000 000:1 (DFC)
  • Kąt widzenia 2D (poziomy/pionowy): 176o/170o
  • Kąt widzenia 3D (poziomy/pionowy): 80o/14o
  • Czas reakcji: 5 ms (on/off)
  • Liczba kolorów: 16,7 mln
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
  • Wejścia/wyjścia: D-sub, Composite, Component, SCART (EURO), HDMI, USB, CI, wyjście słuchawkowe, wejście audio, wejście optyczne audio, antenowe, DVB-T/C (MPEG4), PAL/SECAM
  • Zasilanie: 100-240V, zasilacz zewnętrzny
  • Wymiary (szer. x gł. x wys.) z podstawą: 644x223x481 mm
  • Waga z podstawą: 6 kg
  • Podstawa: przechył -5o(przód)~ 18o (tył)
  • Obrót podstawy 358o
  • Montaż na ścianie / typ: tak / 200x100 mm
  • Funkcje dodatkowe: tuner telewizyjny, tryb 3D, konwersja 2D do 3D bez pomocy komputera, regulacja głębi 3D, wolny od crosstalk, dźwięk przestrzenny Surround X, automatyczna regulacja głośności, wolny od baterii i promieniowania elektromagnetycznego, 3D Image View Mode (Side by Side/Top & Bottom/Checker Board/Frame Sequencial), Picture Mode (Vivid/ Standard/ Cinema/ Sport/ Game/ Expert1/ Expert2), ARC (1 :1,oryginalny, pełny), Auto Resolution, HDCP, EPG, Plug & Play
  • Akcesoria: pilot (z kompletem baterii), okulary 3D x2 (standardowe x1 + nakładka na okulary korekcyjne x1), instrukcja, przewód zasilający, przewód D-SUB
  • Audio: wyjście słuchawkowe, wejście audio, wejście optyczne audio, głośniki 2x5W
  • Pobór mocy: praca 47 W, gotowość >1 W, wyłączony >0,5 W

Czy taka promocja jest opłacalna dla klienta?


Więcej o telewizji:

Źródło: Cyfra Plus

odsłon: 38789

Komentarze

(38)

sliski15

11 + - 2011-11-25 12:29

Z ciekawości sprawdziłem ile kosztuje telewizor. Wychodzi około 1700zł.

Abonament miesięcznie wynosi 168 zł za 137 kanałów. Łącznie przez 26 miesięcy wynosi 4391 zł.

Czyli po odjęciu wychodzi około 2500 zł za telewizję przez 2 lata.


Oferta jak dla mnie w ogóle nieatrakcyjna. Czy opłacalna? Uważam,że nie. Płacimy za tyle kanałów, a i tak wszystkich na raz nie będziemy mogli oglądać. Wyrzucanie pieniędzy w błoto.

sliski15

4 + - 2011-11-25 12:31

Jest jeszcze opcja z emza 137 zł, ale ona nie wiele zmienia. Wciąż jest to nieopłacalne.

mlodyb13

-25 + - 2011-11-25 12:48

Komentarz zakopany przez użytkowników pokaż

Ripper

6 + - 2011-11-27 01:47

Skutki braku matematyki na maturze? Czy amnestii za Giertycha?

Dwd89

0 + - 2011-12-03 22:26

prawde mówiąc Cyfrowy Polsat miałem, był problem z rozwiązaniem umowy.

Cyfrę+ miałem najdłużej, ale się z niej wycofałem (popełniłem błąd)

teraz mam Enkę, nie wysyłali faktur, zerwali ze mną umowę, i pół roku później raczyli mnie o tym poinformować w liście z sądowym nakazem zapłaty 1200 zł.
Zapłaciłem, później okazało się że mimo iż nie mam umowy z enką i nie liczą rachunku, oglądam Tv za free :) a jak oddam dekoder dostane 500 zł zwrotu. Super :)

Będę wracał na cyfrę+ podłącze splitter i będę oglądał na wszystkich odbiornikach w domu co chcę.

Specjaliści od cyfrowego polstatu, wykupujecie multiroom czy jak jelenie kupujecie tyle abonamentów ile macie Tv w domu ? ;>

szylolek

0 + - 2011-11-25 12:50

Jeżeli ktoś lubi mieć wybór w kanałach to i tak by tyle płacił, więc do tego telewizor za złotówkę to dobra promocja.

xfire25

0 + - 2011-11-25 14:19

albo mam deja vu albo ten news był o ence i też ktoś obliczał czy się opłaca

19arek93

0 + - 2011-11-25 22:49

Nie chcę Ciebie zmartwić, ale wychodzi na to że jedna z Twych półkul jest opóźniona.

hrabin

4 + - 2011-11-27 12:54

miałem tak samo. opóźniłem sobie drugą i teraz jest ok ;)

sliski15

0 + - 2011-11-25 12:52

2500 wychodzi za telewizje po odjęciu ceny telewizora od łącznej kwoty abonamentu, a nie za telewizor

mlodyb13

-2 + - 2011-11-25 13:48

to za miesziac ogladania wychodzi mniej niż 100 pln

krótko mówiac rewelacyjna oferta

dandione

-5 + - 2011-11-25 12:56

Pff co to za telewizor do 3D jeszcze 27". Obecnie oglądam 3D na Philips 9705K 46" i jest zarąbiście Cyfra puszcza cały czas filmy 3D (powtórki ale są).

karer

-2 + - 2011-11-25 13:04

i ogladasz powtorki? Oo

dandione

0 + - 2011-11-25 13:10

Oglądam filmy których nie widziałem w 3d i z jakiegoś powodu nie miałem czasu .

wildthink

2 + - 2011-11-26 00:50

Oglądanie 3D na 27" tV to jakieś nieporozumienie - nos przyklejony do matrycy. Mam telewizję oglądać z 1m? W czasach kineskopów miało się 25", teraz tyle to mają monitory przy komputerach. Oferta bez sensu nie ze względu na wątpliwy "zysk", tylko wielkość TV.

iCudi

-2 + - 2011-11-25 13:07

Opcja abonament za 137zł*26mc. = 3562.
TV wart 1700zł-1900zł w różnych sklepach, wyśrodkuje tą cenne do 1800zł.
Kupując ten TV na raty np. w LUKAS przy 1800 zł rozkładając na 26mc. wychodzi 93,23 zł za mc. 93,23*26mc. =2501,98 APR=36,20%

I załóżmy teraz że, postanawiamy wziąć pakiet programowy OPTIUM z cygry za 78zł (cenna promocyjna przy 19mc.) 78*19=1482zł

2501,98 + 1482 = 3983,98. Oczywiście można manewrować brać gorsze pakiety i niekoniecznie z cyfry plus ale mimo wszystko jak dla mnie ciekawa oferta:)

xpaxpl

-2 + - 2011-11-25 13:10

jak dla mnie to tv ma coraz mniejszy sens tyle tam reklam a jeszcze każą płacić nie małe abonamenty ... gdyby nie to ze mieszkam z matką miąłbym sam internet tv oglądam jakieś 5h w miesiącu 1 program w sumie który oglądałbym na ipli gdybym tv nie miał
stąd myślę takie "promocje" bo się znajdzie sporo os "o kur... tv 3d za 1zł..."

Marucins

4 + - 2011-11-25 14:54

Cienko piszczą ze swoją ofertą skoro rozdają TV za kilka złotych. Szukają jeleni.

maxi77

2 + - 2011-11-25 23:21

A jak ten telewizor LG DM2780D-PZ ma się jako monitor?
Mógłbym wziąć tą ofertę dla telewizora podpiętego do komputera.

sircom

4 + - 2011-11-26 09:38

Ja na to patrzę trochę inaczej, dla samego TV pewnie że nie warto brać pakietu za 150 zł jeżeli nie ogląda się telewizji, ale dużo osób kupuje pakiety premium z HBO i c+ bez względu czy jest TV czy nie. Takie pakiety kosztują od 99 zł w górę to czy nie warto wziąć pełen pakiet z TV 27" ten telewizor przecież spokojnie może służyć w małej sypialni lub w pokoju do PS3 lub kompa a COD MW3 musi super wyglądać w 3d na 27 " czy nie ?

jarekzon

0 + - 2011-11-26 10:10

Jest konkurencja, są ciekawe oferty. Szkoda, że w prockach się robi odwrotnie. Chińczycy mają jakieś swoje procki, może zamieszają na rynku.

Wenezo

2 + - 2011-11-26 13:09

No ładna reklama nie ma co, teraz poprosimy o N-kę i oferte z multiroom za free ;]

Michael

3 + - 2011-11-26 13:50

Jak zobaczyłem tytuł w linku to spodziewałem się analizy tej oferty od cyfry+, a tu widzę artykuł sponsorowany lub wręcz reklamę... :|
Powinno się ostrzegać o takim artykule.

GG_Allin

2 + - 2011-11-26 21:07

Przeczytałem artykuł i dalej nic nie wiem. Oczywiście sobie to sam mogę sprawdzić w internecie czy to się opłaca ale w takim razie po co tych naście linijek tekstu, które niczego nie wnoszą bo nadal nie wiem czy rzeczywiście jest jakiś haczyk czy nie bo nikomu nie chciało się już zagłębiać w takie proste kwestie. Bo i po co? Przecież nie chce się z tego artykułu czegoś dowiedzieć. Prawda?

milker

1 + - 2011-11-27 18:07

Patrząc na tytuł artykułu myślałem, że to Wy wskażecie ten haczyk..

papy666

0 + - 2011-11-28 12:28

Kopia oferty N :)

1sith

1 + - 2011-11-28 22:53

27" to chyba jakiś żart, to co najwyżej monitor a nie telewizor, chyba że ktoś siedzi metr od TV. Telewizor aby jakoś efekt 3d miał sens misi mieć co najmniej 40" wzwyż a nie 27. Oferta porażka.

Tatan

0 + - 2011-11-29 20:58

Brakuje podpisu : artykuł sponsorowany.
Mogliście dać od razu linka na stronę C+.

Gothar

-1 + - 2011-11-30 14:26

Paranoja gdzie haczyk? wyliczenia? masa zbędnych parametrów! Wole kupić Samsunga UE40D7000, albo nie daj boze UE40D8000 a nie tą padake w wątpliwej jakości wykonaniu i do tego Cyfrowy Polsat z prawdziwym sportem, a nie pseudo Polską Ligą czy Mołdawską. Niech sie połączy Cyfra z N'ką to może wspólnymi siłami stworzą konkurencyjny pakiet dla Cyfrowego Polsatu i będą mieli pieniądze na transmisje.
PADAKA! ZABRONIĆ TAKICH TANICH TANDETNYCH ARTYKUŁÓW RODEM Z PRZEKUPNEGO WP.PL! Benchmark musi mieć poziom na litość świętą.

Jasiek123123

0 + - 2011-11-30 14:58

"Wole kupić Samsunga UE40D7000, albo nie daj boze UE40D8000 a nie tą padake w wątpliwej jakości wykonaniu i do tego Cyfrowy Polsat z prawdziwym sportem, a nie pseudo Polską Ligą czy Mołdawską."

W tym co piszesz, o ile dobrze pamiętam, faktycznie jest haczyk.
Na co Ci telewzor z rozdzielczoscia 1080p wysokiej klasy i do tego cyfrowy Polsat, w ktorym jakos obrazu jest maksymalnie poprawna ze wzgledu na kiepski "bitrate" nadawany przez sama platforme. Ja akurat chetnie ogladam Polska Lige. Sa transmisje ligiangielskiej francuskiej itd, ktorych akurat nie ogladam. Jakosc obrazu na Canal + HD jest fantastyczna i na moich 50'' wyglada krystalicznie czysto czego nie mozna powiedziec o obrazie z cyfrowego polsatu... Nie to zebym chcial reklamowac C+, chociaz tak to niestety wyglada to jednoznacznie jest najlepsza platforma na rynku pod wzgledem jakosci obrazu, ale nawet komentatorzy sa o niebo lepsi niz na polsacie, Borek kiedys gadal z sensem w polsacie to tylko cien tego komentatora sprzed lat.

bryniol

0 + - 2011-12-03 11:51

ART SPONSOROWANY po prostu to jest reklama!

frog01

0 + - 2011-12-04 14:26

dokladnie...

Jak ktos bierze pakiet za 99zl... bo mu taki wlasnie pasuje (dla konkretnych programow)... to spokojnie mozna dolozyc 38zl do abonamentu za ten telewizor.
Wyjdzie nam dokladnie 988zł za ten telewizor...

Mich4el

0 + - 2011-12-04 15:52

Wychodzi tyle samo, co kupując full pakiet za 99zł. Z tą różnicą, że bierzesz na raty TV 27" płacąc w sumie ok. 1800zł za niego. Oferta jednak dla jeleni.

agnus

0 + - 2011-12-04 18:36

27"? Czy oni sobie żartują?
40" i w górę..

Damian36

0 + - 2011-12-05 17:42

Jak się ma mały pokój to 27 cali spokojnie starczy i do tego 3d. Po co większy jak ja siedze bardzo blisko tv

mcteam

0 + - 2011-12-07 09:42

To ma być artykuł? Przepisał kawałek z ulotki cyfry i na końcu zadał pytanie?!.

bobofruit

0 + - 2011-12-08 17:39

To jaki wreście jest ten calarz tego tv bo w reklamie jest 32"???

robertgr1

0 + - 2011-12-11 19:10

A słyszeliście o czymś takim jak sharing ? Polecam cyfra + ful pakiet hd za ok 20-25zł miesięcznie

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

Podgląd newsa