Jakub Kralka | 2011-09-17

Gra Portal do pobrania za darmo przez Steam (download)

Zobacz więcej w kategorii: gry

 

Pierwsza część gry Portal okazała się gigantycznym sukcesem i to do tego stopnia, że firma postanowiła rozdawać go... za darmo! Ale uwaga, tylko przez kilka dni.

Jeżeli znajdujecie się w posiadaniu konta w platformie Steam, to czym prędzej zachęcamy was do wyszukania tam gry Portal i dodania jej do swoich zasobów poprzez naciśnięcie przycisku "zainstaluj". Gra zostanie przypisana do waszego profilu i pozostanie tam na zawsze.
 

Screen z gry Portal 2
 

Rozdawnictwo Portalu nie potrwa długo - tylko do 20 września, dlatego sugerujemy pośpiech.

Wszystko to jest zapewne elementem kampanii promocyjnej drugiej części gry, która zadebiutowała na rynku w lutym, sprzedaje się znakomicie i wciąż jest bardzo poważną kandydatką do miana "gry roku". Teraz świat kolorowych portali będzie miało okazję poznać jeszcze więcej osób.

Aby pobrać grę należy mieć konto w serwisie Steam, gdyż jest dostępna jedynie w cyfrowej dystrybucji. Można je założyć zupełnie za darmo po pobraniu niewielkiego klienta i zainstalowaniu go w swoim systemie.
 

 Więcej o grach:

Źródło: steam

odsłon: 18381

Komentarze

(51)

radoslaw999

0 + - 2011-09-17 15:21

O dzięki za info :)

ziomex983

0 + - 2011-09-17 19:52

Na początku portal też był za darmo

aleurwal

0 + - 2011-09-17 22:06

już dodane ^^

Igoruss

0 + - 2011-09-18 22:33

Już ukończone :D
Ta gra jest zdecydowanie za krótka. Przez 3/4 gry masz wrażenie że to dopiero taki samouczek przed prawdziwą rozgrywką. Co nie zmienia faktu że to tytuł warty zagrania

Paweł Maziarz

0 + - 2011-09-17 15:28

Więcej takich akcji ;)

Warmonger

0 + - 2011-09-17 15:30

Fajnie, ale... niedawno przeszedłem drugą część, po co mi pierwsza? :? Lepsza na pewno nie będzie, a do dwójki można ściągnąć masę dodatkowych map.

bezlerg

0 + - 2011-09-17 15:36

Nie wiem jaki był sens przechodzenia 2 części, bez znajomości podstawki :3

Warmonger

0 + - 2011-09-17 15:42

Sens? Gra jest fantastyczna i to w dużej mierze dzięki fabule. Jakoś nie wydawała się niezrozumiała, choć być może przeoczyłem parę aluzji.

JoHnNy08PL

0 + - 2011-09-17 16:47

To przeoczyłeś ich pełno
I to one są najlepsze! :P

force

0 + - 2011-09-17 15:31

każdy Polak bierze bo jest za darmo, nawet jak nigdy nie zagra.

komefserwis

0 + - 2011-09-17 15:35

Mam i ja....

Tanis20

0 + - 2011-09-17 15:55

Ta gra jest nuda :P

chrisu1982

0 + - 2011-09-17 17:25

Polska ciężka język!

Tanis20

0 + - 2011-09-17 18:05

Oj gimbusie gimbusie ; ]

oppsss

0 + - 2011-09-17 15:55

dziękuje za informacje, przydała się :]

jeomax.co.uk

0 + - 2011-09-17 16:09

Nie wiem, skad to info. U mnie Portal nie jest darmowy, a jak go wyszukuje, to kosztuje 15 funtow. Darmowych gier zreszta nie trzeba wyszukiwac, bo same sie pojawiaja w bibliotece i wystarczy je zainstalowac.
Jakas lipa, cos jak VOD - mozesz ogladac video tylko z terytorium Polski. Dyskryminacja, znaczy sie.

jeomax.co.uk

0 + - 2011-09-17 16:14

Aaa... juz trafilem - maly, niepozorny guziczek w towarzystwie innych, z cenami ;-) OK, dodalem, ciagne, zobaczymy. Kiedys darmowe gry sie same pojawialy w bibliotece, nie to, co teraz :-]

Piotrek_P

0 + - 2011-09-17 17:42

Gdyby nie benchmark, to pewnie nawet bym nie zauważył, że gra jest darmowa.

Igoruss

0 + - 2011-09-17 19:32

I chwała benchowi za to ! :) tez pobieram

Patrick.

0 + - 2011-09-17 16:11

Raz była taka akcja ale się spóźniłem, ale tym razem w końcu ją pobiorę, bo grałem w demo i bardzo mi się spodobała : )

Thevion

0 + - 2011-09-17 16:23

Więcej takich niusów!

dziadeke

0 + - 2011-09-17 16:38

Na allegro już handel kwitnie.

Annanke

0 + - 2011-09-17 16:40

Z tego co pamiętam już raz był darmowy :)

Deathstar

0 + - 2011-09-17 16:52

O.o darmówka :d. Super.

prz3m3k96

0 + - 2011-09-17 16:57

Ja za darmo portala, już miałem w tamtym roku.

Piotrek_P

0 + - 2011-09-17 17:38

Dzięki za info. Chciałem kupić dwójkę, ale jedynki nie przeszedłem. Teraz mam okazje.

Touldie

0 + - 2011-09-17 17:44

Darksiders za 5 euro :) W końcu!

19arek93

0 + - 2011-09-17 18:10

Już były takie akcje z Portalem.

Tito1987

0 + - 2011-09-17 18:39

Ciekawe kiedy Dirt 3 będzie za "FREE" hehhehh. Kumpel skorzystał z tego wycieku kluczy... Zassał dirta przez steama i zdążył zrobić sobie konto w GFWL xD 2 dni później wywalili mu dirta ze steama to sobie ściągnął z neta scrackowanego i se dalej łupie w multiplayera.... Konto w GFWL nie skasowali heheh

jurcys

0 + - 2011-09-17 19:55

radio do samochodu albo samochód też komuś zaje.ał?

Malwin

0 + - 2011-09-17 19:14

http://www.youtube.com/watch?v=603izhzohos

Alien Swarm to świetna gra wystarczy zachęcić 3 znajomych i można mieć niezły ubaw :)

LopezDaVinci

0 + - 2011-09-19 18:21

Popieram Alien Swarm rządzi :D szkoda tylko, że jedna kampania jest i szybko się nudzi jak się zdobyło już wszystkie osiągnięcia ;)

Co do Portala obczaję co to? Kiedyś łyszałem o tej gierze, ale jakoś mnie nie ciągnęło, aby sprawdzić. Tera mam szansę, heh :)e

Kubex52

0 + - 2011-09-17 19:51

Super! Dzięki :-)

Vassago

0 + - 2011-09-17 22:31

Nie cierpię Steam :/

jeomax.co.uk

0 + - 2011-09-18 00:30

Ja tez. Wydalem "troche" kasy na rewelacyjne obnizki wielu gier, w ktore w koncu i tak nie gram ;-)

Slammer88

0 + - 2011-09-19 23:20

Czyli jak mam rozumieć ten koment .Nie cierpisz steam bo kupiłeś tam gry w które nie grasz ? Jakim cudem to wina steam ?

Poza tym jak można nie lubić steama .Mała aplikacja dzięki której masz wszystkie gry pod ręką możesz je ściągnąć z serwerów steam w razie gdy ci się płyta zgubi/zniszczy.W razie gdy gra się jakoś zepsuje coś usuniesz lub coś w trym stylu wystarczy kliknąć jeden przycisk dzięki steam sam sprawdzi integralność gry i naprawi usterkę.Steam sam zawsze zaktualizuje twoje gry do najnowszej wersji jak tylko wyjdzie patch,nie musisz chodzić po stronach żeby go szukać a potem instalować.Masz dostęp do usługi friends dzięki czemu wiesz w co grają w danym czasie twoi znajomi.możecie łatwo zapraszać się do gier zamiast pisać na gg o jakieś ip czy inne pierdoły.Możesz prowadzić rozmowy głosowe/tekstowe a nawet tworzyć konwersacje dla wielu graczy które czasami się sprawdzają (np. w grze all talk dla wszystkich a poza grą tworzysz sobie pokój dla drużyny którym będziecie się komunikować). Do tego możesz porównywać swoje statystyki z przyjaciółmi.W łatwy sposób dzielić się screenami z gier .Wciskasz f12 i masz screena w swoim profilu.Każda gra posiada steam cloud który zapisuje ustawienia gry /klawiszy itp.dzięki czemu po reinstalacji czy zmiany komputera masz wciąż swoje ustawienia.Gra prowadzi różnego rodzaju statystyki i wiesz np. ile spędziłeś w danej grze czasu albo w ostatnich 2 tygodniach.
łatwo jest napisać "nie cierpię steama".Trudniej jest napisać dlaczego.

IzZy95

0 + - 2011-09-18 01:12

Portal już kiedyś był rozdawany za free na steam też przez kilka dni.; D I oczywiście ja z tego skorzystałem i od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Portala.;d

Eclip7e

0 + - 2011-09-18 02:43

Imho promocja dla polskich biedakuff

giv86

0 + - 2011-09-18 09:11

Ha! Nie grałem w jedynkę ani dwójkę, ale kiedy nadarza się okazja to należy skorzystać. Co do polskich biedakuff... Jedno być biednym i nie mieć kasy, drugie skorzystać z promocji. Jak Twoja mama chodzi do sklepów i kupuje ciuchy po przecenie to też mówisz że jest biedaczką?
Opanujcie się trolliki kochane, bo to naprawdę jest żałosne.

Bucek

0 + - 2011-09-18 10:28

Co za bałwan jeden z drugim... Za dramo to gorsza gra? Osobiście też nie grałem w żadną z części i chętnie sobie zobaczę;)

c0lin.

0 + - 2011-09-18 19:33

Ja również jestem ciekaw gry, a nie kupowałem bo mnie nie ciekawiła - dają to bierz (...) ^^

randallandhopkirk

0 + - 2011-09-18 10:27

Ja kieruje się głupią zasadą: jeżeli gra mnie interesuje kupuję w dniu premiery, jeżeli nie jestem do końca przekonany - czekam do pierwszej obniżki ceny. W przypadku gdy gra mnie nie interesuje - nie biorę nawet za darmo. Co do Portala 1 kupiłem po pierwszej promocji i muszę powiedzieć że gra jest bardzo ciekawa i oryginalna - jeżeli ktoś nie boi się odrobinę pomyśleć to gorąco polecam !

malyperelka

0 + - 2011-09-18 11:05

Ja się boję , więc nie zasysam ...

savater

0 + - 2011-09-18 14:22

ja juz przedchwila przeszedlem portala ;p dzieki za info !

niesmiertelny

0 + - 2011-09-18 16:07

ja też, ale teraz będę mógł doinstalować sobie prelude hehe.
A giera jest przemega.

chronos

0 + - 2011-09-19 19:57

Pośpiech, ok. Pytanie tylko dlaczego nie mogę założyć tego durnego konta w Steamie? Ciągle mam "utworzenie konta nie powiodło się". Porażka

goniec2

0 + - 2011-09-20 17:58

bajerka, dzx a info :)

zmarzlak

0 + - 2011-09-20 20:00

Mi się niestety nie udało gra znów kosztuje 6,99 euro :(

Pinger