| 2011-10-28

LG Cinema 3D: kup TV 3D - odtwarzacz Blu-ray gratis

Zobacz więcej w kategorii: telewizory

Producenci: LG

 

Rusza bardzo ciekawa, promocyjna oferta firmy LG. Do każdego zakupionego telewizora z serii LG Cinema 3D objętego akcją, za darmo dodawany będzie odtwarzacz Blu-ray 3D.

Cinema 3D, a więc najnowsza generacja telewizorów południowokoreańskiej firmy LG wyposażona została w ekran, mogący wyświetlać obraz przestrzenny w rozdzielczości Full HD. Urządzenia te dwukrotnie zostały odznaczone także certyfikatami, potwierdzającymi brak migotania ekranu.

Akcja LG Cinema 3D Zrób Kino - plakaty

Dla nieprzekonanych, firma LG postanowiła ruszyć z akcją, dzięki, której kupując jeden z telewizorów (modele 55/47LW98XX, 47LW65XX, 55/47LW57XX, 47LW55XX, 47LW54XX lub 55/47LW45XX) i wykorzystując paragon, każdy będzie mógł zarejestrować się na stronie www.zrobkino.pl. Taka rejestracja, wraz z wpisaniem danych oznacza, że w ciągu następnych dziesięciu dni, dotrze do nabywcy odtwarzacz Blu-ray 3D BD660.

LG Cinema 3D LW980S - jeden z telewizorów biorący udział w akcji

Dodatkowo, osoby, które zdecydowały się na modele z dostępem do Smart TV, otrzymają darmowe kody aktywacyjne do platformy FilmBox (na 30 dni) i sportowej strefy w platformie Ipla (90 dni). Jeśli natomiast ktoś zdecyduje się na napisanie recenzji wybranego filmu 3D, weźmie udział w  konkursie o samochód Audi A3.

Akcja potrwa do 25 grudnia bieżącego roku.


Więcej o telewizorach:

Źródło: LG

odsłon: 6103

Komentarze

(13)

Michalexis

-5 + - 2011-10-28 15:35

Jeśli ten tv który ostatnio w Saturnie oglądałem nie był uszkodzony to słaba ta ich technologia :) Wgl to po co komu takie "3D"

Nalovp

-5 + - 2011-10-28 15:42

Żałośni są ci koreańce.
Sprzedają telewizor po zawyżonej cenie (o koszt odtwarzacza blu-ray) licząc na to że może ktoś się nie zarejestruje.Natomiast jeżeli się ktoś zarejestruje i tak stratni nie będą bo dostaną nasze dane osobowe na handel(pewnie trzeba będzie zaznaczyć że udzielamy zgodę na ich przetwarzanie).

Michur

2 + - 2011-10-28 17:15

Najładniejsze tv na rynku.

tommyt1983

-6 + - 2011-10-28 17:24

mam aktywne 3d samsunga I jest to wiele razy lepsze rozwiazanie niz pasywki lg z ograniczonymi katami i obnizona rozdzielczoscia o polowe...

manioor

5 + - 2011-10-28 21:13

w lg nie ma ograniczonych kątów to raz, pasywne okulary nie męczą oczu to dwa, w cenie jednych okularów samsunga mam famili pack 10 szt. od LG, 3D pasywne bije na głowę te wasze sonki i samsungi.

Speedstar

5 + - 2011-10-28 18:27

Nie mam tego LG Cinema 3D ale ogladałem je ponad 30 min w Saturnie w Niemczech i co do kątów to jest bardzo dobrze można spokojnie stanąc z boku i jakość jest nadal taka sama co do samego 3D jest jak najbardziej ok porównywałem to do Panasonica obraz duzo ciemniejszy, Samsung niczym sie nie wyróżniał A sprawa podstawowa to cena za okulary aktywne poraża 400-500 zł to ja dziękuje bardzo.W Lg cena za okulary jest śmiesznie niska.
A to że cenę LG ma zawyżoną to norma zreszta u Innych jest tak samo czy to Sony czy Panas itp. A ze daja odtwarzacz to jeszcze źle co niektórym.
Jeśli brac pod uwage TV to tylko Panas lub LG jak dla mnie 2D na plus Panasa a 3D na plus LG. a z racji ceny okularów wezmę raczej LG.

benzene

3 + - 2011-10-28 18:31

Widzę, że sami fachowcy od siedmiu boleści na forum.
@Michalexis trzeba było założyc okulary.
@Nalovp Jeszcze bardziej żałośni są Polacy piszący kompletne banialuki na forum.
@tommyt1983 de gustibus non est disputandum
byłbym jednak ostrożny trwając w takim kategorycznym przeświadczeniu o wyższości jednego nad drugim. Siedząc 4 metry od telewizora nie widać obniżonej rozdzielczości i po godzinie nie trzeba brać paracetamolu/ibuprofenu/pyralginy/diclofenacu*

Przy okazji trzeba wysupłać kilka ładnych setek na aktywne okularki w tej idealnej aktywnej technologii.


*niepotrzebne skreślić.

tommyt1983

-1 + - 2011-10-28 20:04

To nie gusta...To po prostu gorsza technologicznie ale tansz wersja 3d od tej aktywnej ;) sprawdzi sie w kinie gdzie obraz jest olbrzymiej rozdzielczosci ale na 42 calowym lcd obraz w pozimie traci polowe lini i ja to niestety sprawdzalem jak kupowalem tv i jednak aktywne samsungi "zrobily mi lepiej" ;)

Siderion

0 + - 2011-10-28 21:08

A jak kupiłem miesiąc temu to pewnie się nie łapię ;/ Zajrzę do regulaminu.

kropak

-1 + - 2011-10-29 09:03

A mi z tym ich 3D mogą naskoczyć w jedną D hehe
Ale ludzie dają sobą manipulować dzięki temu 3D ci co ogladają bądą chodzić jak barany we mgle. Pójdą tam gdzie im tv powie, zrobią to co im tv powie itd...

Artik

1 + - 2011-10-29 13:58

Użytkuje wraz z dekoderem cyfrowym HD oraz PS3 model LG 47LW570S. Jestem z niego bardzo zadowolony. Minusem jest dodatkowy zakup karty Wi-Fi USB by mieć na nim bezprzewodowo net. Działa zresztą bez zarzutu. Idealnym rozwiązaniem jest dodatkowy pilot LG Magic Motion, co jest pozycją obowiązkową przy tym telewizorze.

123Wojtek

0 + - 2011-11-29 09:31

Do Kolegów sceptyków.
Co do pełnego HD 3D w LG-kach to polecam artykuł (link pod artykułem)
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Telewizor_LG_Cinema_47_ma_certyfikat_Full_HD_3D-36134.html i tyle na temat HD.

Nie posiadam LG ale wystarczy podejść do byle jakiego mediacośtam i przez kilkanaście minut pooglądać pasywne 3D w Lg i jakiekolwiek aktywne. Po Którym zacznie się kręcić w głowie? A i jeszcze jedno jeśli nie nosisz okularów na co dzień to po dwóch godzinach z ciężkimi okularami aktywnymi nasada nosa się podda. Popróbujcie bo to nie okulary przeciwsłoneczne, które możesz zdjąć albo oglądasz albo robisz sobie przerwy. To tyle z mojej strony.

natchen

0 + - 2011-12-31 10:40

Powalają designem te telewizory do których dostawało się gratis odtwarzacz Blu-Ray 3D. Swoją drogą szkoda, że akcja się już skończyła.

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

Podgląd newsa