Czarny Iwan | 2011-10-14

Might & Magic: Heroes VI: pobierz patch do gry (download)

Zobacz więcej w kategorii: gry | inne | MMO | sieciowe | strategie

Producenci: Ubisoft

 

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po wczorajszej premierze Heroes VI a już dostępny jest gorący patch ver. 1.1. Właściwie łatka pojawiła się już w kilka godzin po premierze. Czyżby szósta odsłona kultowej serii była aż tak zabugowana?

Łatka dodaje cenne przedmioty dla Altar of Wishes, dodatkowe cztery mapy dla trybu multiplayer, optymalizuje użycie pamięci, poprawia błędy SI jak np. obronę miast, zwiększa balans bohaterów i gry. Patch waży ponad 500 MB. Link do pobrania zamieszczamy poniżej.

Heroes VI patch

Cóż, tak błyskawiczne wypuszczenie sporego patcha może budzić pewne obawy co do optymalizacji Heroes VI. Zobaczymy co będzie dalej...

Najwierniejsi fani mogą sobie tymczasem poprawić humor zakupując w UbiShop figurkę Archanioła Michała, jedną z najbardziej charakterystycznych postaci ze świata Might & Magic. Seria jest limitowana, dostępnych jest jedynie 500 ręcznie malowanych aniołków w cenie 990 zł za sztukę. Poniżej filmik obrazujący to drogie cudo. 


Więcej o Heroes VI:

Źródło: Ubisoft Polska

odsłon: 12317

Komentarze

(35)

Paweł Maziarz

0 + - 2011-10-14 11:31

Ale pudło wytrzasnęli... pierw myślałem, że to obudowa do komputera ;)

"Seria jest limitowana, dostępnych jest jedynie 500 ręcznie malowanych aniołków w cenie 990 zł za sztukę." - to jest aniołek??? ;O

Maciej Lewczuk

5 + - 2011-10-14 11:43

A nie jest? ;D Na choinkę jak znalazł ;D

matys46

1 + - 2011-10-14 11:48

Do Wieśka mogli się o podobną postarać

xfire25

-2 + - 2011-10-14 12:15

taa. nasi nie żydzi - za 5 dyszek by puszczali

mgkiler

0 + - 2011-10-14 12:10

Patch w dniu premiery to dobra strategia.

Dzieki temu gra moze wyjsc szybciej. Gra sie tloczy, pudelka, instrukcje sie drukuja, a programisci w tym czasie ostatnie poprawki koncza by na dzien premiery byl patch.

Inaczej to trzeba by o kolejne 2 miesiace premiere przesunac.

Tak samo bylo z Wiedzmin 1 i 2 czy Starcraft 2

mgkiler

0 + - 2011-10-14 12:12

A tylko o ile pamietam w Starcrafcie 2 pierwszy patch mial numer 1.0. I sciagal sie w dniu premiery.
To co bylo orginalnie na plycie nie mialo zadnego numeru wersji.

Data wypalenia plyty to byl koniec maja, a premiera koniec lipca.

I bardzo dobrze. Jestem za.

Fiona

0 + - 2011-10-14 12:31

A ja nie, to lekceważenie klienta jest.
Płacisz i masz prawo oczekiwać pełnowartościowego towaru.
Porządny producent przesunąłby datę premiery o miesiąc , dwa.

mgkiler

-1 + - 2011-10-14 13:09

Ale czy na tym cokolwiek tracisz?

W dniu premiery sciaga sie patch automatycznie

Fiona

0 + - 2011-10-14 16:37

To może kupisz samochód, koła przyślemy pocztą po zakupie auta, spoko w pełni automatycznie.

mgkiler

0 + - 2011-10-14 16:59

Jezeli mam czekac na samochod 2 miesiace krocej, a kola dotra poczta w dniu zakupu, do tego mechanik mi je sam grzecznie zalozy w cenie auta to czemu nie.
To dobry interes.

bullseye

0 + - 2011-10-14 17:02

I auto przez 2 miesiące się starzeje tracąc na cenie, gratuluje pomysłu :)

mgkiler

0 + - 2011-10-14 20:43

Czytaj ze zrozumieniem. Napisalem ze gdybym mial dostac samochod wczesniej. Co to ma wspolnego z jego starzeniem jezeli w obu przypadkach dostaje samochod dopiero co z fabryki?

bullseye

0 + - 2011-10-15 00:41

Hm kup auto w grudniu, na fakturze masz grudzien 2011, a dostajesz dopiero w lutym, na dowodzie masz grudzien 2011 czyli roczne auto teoretycznie więc i cena niższa.

mgkiler

0 + - 2011-10-15 10:01

A czy ja gdziekolwiek pisalem o grudniu?
To moze byc lipiec i maj. Jesli juz podawalem miesiace to lipiec i maj.
Jakies wnioski wyciagasz o ktorych wogole nie pisalem

mgkiler

0 + - 2011-10-15 10:04

Po za tym ja pisalem o czyms odwrotnym. To ja dostaje wczesniej o 2 miesiace wczesniej i juz nim jezdze, a twoje auto stoi w salonie jeszcze 2 miesiace a jezdzisz autobusem. Tak sie ma moj przyklad do wydawania i patchowania gier.
No to chyba lepszy interes miec wczesniej auto i juz nim jezdzic. I nigdzie nie pisalem ze te 2 miesiace to musi byc grudzien/styczen/luty.

bullseye

0 + - 2011-10-15 10:31

Dałem przykład, ale też napisałeś o braku kół więc też jeździsz w tym momencie autobusem, albo kupujesz koła.
Równie dobrze można by było kupić grę i wgrać Cracka przez co nie możemy grać On-Line, tylko po co ?

mgkiler

0 + - 2011-10-15 14:18

O braku kol napisala Fiona.

Czytaj dokladnie...

Mowa byla o tym ze kupujesz gre a w dniu premiery dociaga sie patch i jako analogia, kupujesz samochod i w ten sam dzien jeszcze kola dostajesz. Jakie 2 miesiace?
Matko...
2 miesiace to wczesniej samochod dostajesz. Pomysl o analogi do gier.
Dzieki temu ze patch jest robiony podczas gdy gra jest tloczona otrzymujemy produkt wczesniej. A zanim sie wytloczy to akurat w dniu premiery bedzie patch.

Czytaj ze zrozumieniem...

mgkiler

0 + - 2011-10-15 14:21

Innymi slowy dzieki temu ze patch wychodzi w dniu premiery to masz produkt juz 2 miesiace wczesniej i sie mozesz nim juz cieszyc po sciagnieciu patcha w dniu premiery zamiast czekac jeszcze 2 miechy.
Dla mnie to super rozwiazanie.

Fiona

0 + - 2011-10-14 19:30

mgkiler

Wiesz ja wolę wyjechać pełnosprawnym samochodem z salonu, ale jak ktoś lubi inaczej ;P

mgkiler

0 + - 2011-10-14 22:55

Zaklada Ci kola i masz pelnosprawny.

W dniu premiery sciaga Ci sie patch i gra jest "pelna sprawna" a nie beta.

Nie rozumiem gdzie masz problem

bullseye

1 + - 2011-10-14 17:01

A gdy ktoś nie ma internetu by ściągnąć patcha to co dostaje wtedy ?
Wyślą mu może Pendrive z patchem czy ma grać w coś nie dokończone bo to jego problem że nie ma internetu ?

mgkiler

0 + - 2011-10-14 20:44

A kto dzis nie ma internetu.

Dawno juz nie widzialem gry ktora dziala bez internetu.

Wszystkie gry w jakie gralem ostatnie 2 lata wymagaja polaczenia z netem, a patche sciagaja same.

bullseye

0 + - 2011-10-15 00:39

A gdy ktoś ma mobilny bo stałe mu nie potrzebne ?
Może Ubisoft by dawał rekompensatę za to że dodatkowo muszę jeszcze za pobieranie płacić, a niestety w tym wypadku bardziej opłaca się pobrać całą grę niż kupować i płacić za pobranie patcha.

nicksoft

0 + - 2011-10-14 12:17

Wiedźmin ze skrzydłami ^^

Fiona

0 + - 2011-10-14 12:28

to z patchem mamy już pełną wersję beta ?
czy nadal to późna alfa ?
kiedyś takie cuda jak mi babcia mówiła to na odpustach sprzedawali, ale dużo taniej - to a propo tego czegoś....

Czarny Iwan

0 + - 2011-10-14 14:59

Ale strugane z drewna a nie z super duper żywicy ;)

cura666

0 + - 2011-10-14 19:54

Jeszcze byly grzyby ze styropianu

nobi992

0 + - 2011-10-14 14:39

Błąd!

Archaniołowie mają 3 pary skrzydeł.

Maciej Lewczuk

0 + - 2011-10-14 15:38

To może ten ma 3cią parę schowaną w plecaku ;D

cura666

0 + - 2011-10-14 19:57

Albo dadza w patchu ;-)

Fiona

1 + - 2011-10-14 16:38

3 pary ma wersja Gold kolekcjonerska za 1599 zł.
I to już jest wersja dla wybranych z wybranych.
Oki już nie kopię leżącego - to nie sportowe ;P

bullseye

0 + - 2011-10-14 16:58

Kpiny kpiny i jeszcze raz kpiny. Może niech producenci zaczną sprzedawać auta bez silników bo wcześniej za nie zarobią ? Albo niech producenci kart graficznych sprzedają same PCB bez rdzenia bo w dniu premiery wydadzą dopiero ?
Niczym nasz rząd, naobiecują a g. zrobią, z tym że nasz rząd nie ma z czego robić a oni jawnie tną w ch. Oby wszyscy zamiast kupować, ściągnęli tą grę z neta by nigdy im się nie zwróciła, może wtedy pomyślą...

^RaxJoris^

0 + - 2011-10-14 19:23

te patche nie moga wazyc 100mb tylko az pnad 500 .. neta mam dobrego ale przesada czekac te 20 minut az tyle ;/

Raider0001

0 + - 2011-10-14 19:52

Patch jest potrzebny, u mnie w oknie emulatora mrugał kursor...

bullseye

0 + - 2011-10-15 00:42

U mnie po patchu dalej mruga cały czas. ale akurat to najmniejszy byłby problem.

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

Podgląd newsa