Na topie

Laptopy Acer TravelMate obchodzą 30-lecie obecności na rynku - producent przygotował konkurs

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Laptopy

Kategoria: Komputery Laptopy Producenci: Acer

Producent co tydzień wybiera 5 szczęśliwców, a każdy z nich wygrywa zestaw o wartości 2325 zł - do wygrania jest monitor i stacja dokująca.

  • Laptopy Acer TravelMate obchodzą 30-lecie obecności na rynku - producent przygotował konkurs
A A

W tym roku linia laptopów Acer TravelMate obchodzi 30-lecie istnienia. Z tej okazji Acer przygotował specjalną akcję dla klientów, którzy do końca roku zakupią wybrane laptopy  biznesowe.

Producent co tydzień wyłania 5 klientów, którzy po 22.10.2018 roku kupili wybrane laptopy biznesowe z serii TravelMate. Każdy z nich wygrywa zestaw o wartości 2325 zł, który pozwala na zoptymalizowanie pracy - w zestawie znajduje się 27-calowy monitor Acer B277Ubmiipprzx o rozdzielczości 2560x1440 oraz stacja dokująca do podpięcia większości urządzeń Acer, w tym dwóch monitorów o rozdzielczości 4K.

Promocja prowadzona jest na fanpage’u Acer Polska w specjalnej zakładce “30 lat TravelMate”. Zgłoszenia można dokonywać co poniedziałek, od godziny 8:00 czasu polskiego, od 29.10 do 31.12.2018 roku, wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy. W akcji specjalnej biorą udział sklepy stacjonarne i internetowe partnerów marki: x-kom, Delkom, Alsen, Morele.net, Sferis, Komputronik, ACOM, Media Expert, eMAG, Iterra, Notebooki.pl, Itnes i Apollo.

Warto dodać, że dodatkowym atutem serii TravelMate jest gwarancja typu door-to-door, która kilka miesięcy temu została rozszerzona do 3 lat. Wydłużony czas gwarancji obejmuje wszystkie urządzenia zakupione po 1 sierpnia bieżącego roku.

Źródło: Acer

Odsłon: 2900 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!