Na topie

Agony to nie tylko kampania, poznajcie tryb Agonii

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Tryb Agonii zaoferuje losowo generowane poziomy, gdzie na śmiałków czekać mają losowe wyzwania. Osiągane wyniki można będzie porównywać z rezultatami innych graczy.

 • Agony to nie tylko kampania, poznajcie tryb Agonii
A A

Chociaż swojego czasu Agony borykało się ze sporymi problemami, ostatecznie twórcom z Madmind Studio udało się ukończyć swoje debiutanckie dzieło. Na ostatniej prostej przed premierą ujawniają już tylko pozytywne informacje.

Do tej pory zapowiedzi koncentrowały się na kampanii, w której gracze będą zmuszeni nie tylko przetrwać w piekle, ale dodatkowo znaleźć drogę ucieczki z tego przeklętego miejsca. Spotkają Czerwoną Boginię, którą można było zobaczyć na ostatnim zwiastunie fabularnym. Teraz dowiadujemy się, iż w grze pojawi się dodatkowa formuła rozgrywki - tryb Agonii.

„Tryb Agonii to losowo generowane poziomy i rozgrywka, która wystawi na ciężką próbę umiejętności gracza. W tajemniczych labiryntach z ludzkich kości i komnatach zmrożonych lodem, na śmiałków czekają losowe wyzwania. Mogą nimi być np. zebranie dziesięciu figurek rozsianych po poziomie. Rozgrywkę wieńczy śmierć, a całość podsumowywana jest oceną. Swoje osiągnięcia będzie można porównać z innymi graczami dzięki globalnym rankingom.”


Premiera Agony odbędzie się 29 maja. Gra dostępna będzie w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Techland Wydawnictwo

Odsłon: 2872 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-23 16:12

  Coś tam wspominali o trybie VR... mam nadzieję że się nie wycofali :/

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!