Na topie

Android 9.0 Pie trafi na 4 smartfony HTC

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Systemy operacyjne

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Aktualizacja Androida Google Android Producenci: HTC

Nowej wersji systemu spodziewać mogą się osoby korzystające z HTC U12+, HTC U11+, HTC U11 oraz HTC U11 life. Nie wiemy jednak, kiedy Android 9.0 Pie zostanie im udostępniony.

  • Android 9.0 Pie trafi na 4 smartfony HTC
A A

Google udostępniło już finalną wersję systemu Android 9.0 Pie. Producenci smartfonów mogą zatem zabierać się za aktualizację. Karty częściowo odkryło już Sony, teraz robi to HTC.

Tajwański producent potwierdził, iż Android 9.0 Pie trafi na 4 jego smartfony. Nowej wersji systemu spodziewać mogą się osoby korzystające z HTC U12+, HTC U11+, HTC U11 oraz HTC U11 life.

Jak widać, HTC wymieniło jedynie topowe modele z tego oraz zeszłego roku, a także przystępniejszego cenowo HTC U11 life. Ten ostatni należy jednak do programu Android One, w związku z czym w jego przypadku pojawienie się Androida 9.0 Pie było pewne.


Jednocześnie HTC nie podało żadnych terminów. W najbliższej przyszłości poznać powinniśmy jednak dokładny harmonogram aktualizacji.

Znaleźliście swoje smartfony na tej krótkiej liście? Wprawdzie HTC nie wprowadza ostatnio wielu modeli do sprzedaży, ale nie ulega wątpliwości, że lista mogłaby być nieco dłuższa. I trzymamy kciuki, aby ostatecznie aktualizacja zawitała na większą liczbę smartfonów HTC.

Źródło: HTC

Odsłon: 4066 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Systemy operacyjne w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!