Na topie

Do prezentacji Anthem na E3 2018 wykorzystano PC z dwiema kartami NVIDIA GeForce GTX 1080Ti

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Pokazywane w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, Anthem korzystało z bardzo mocnego PC. Pojawiają się obawy co do wymagań sprzętowych gry.

  • Do prezentacji Anthem na E3 2018 wykorzystano PC z dwiema kartami NVIDIA GeForce GTX 1080Ti
A A

Targi E3 2018 przyniosły nam wreszcie większą dawkę informacji i materiałów związanych z Anthem. Wprawdzie wspomniana impreza już daleko za nami, ale jej temat właśnie powrócił.

Kilka dni temu opublikowany został materiał prezentujący wszystkie fragmenty rozgrywki, jakimi twórcy promowali grę na E3 2018. Spotkał się z ciepłym przyjęciem, pominięto jednak techniczne aspekty. A okazuje się, że te są całkiem interesujące.

Jak zdradził Mark Darrah ze studia BioWare, do prezentacji Anthem na E3 2018 wykorzystano PC z dwiema kartami NVIDIA GeForce GTX 1080Ti. Demo działało w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Anthem E3 2018

Oczywiście szybko padło pytanie, czy właśnie takiego sprzętu potrzeba będzie finalnie do zabawy w takiej jakości. Tutaj Mark Darrah był mniej precyzyjny. Jak stwierdził, prace nad optymalizacją będą trwały do samego końca.

Przypomnijmy, że znamy już datę premiery Anthem. Gra zadebiutuje 22 lutego 2019 roku, nie tylko na PC, ale również na Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: dsogaming

Odsłon: 3391 Skomentuj newsa
Komentarze

43

Udostępnij
  1. stalkerpl
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-07-12 20:09

    zrobią promocje na gtx po 4000zł i wszyscy zagrają, co to jest dla polaka, to jak kupić waciki

    Skomentuj

  2. Kieresz
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-07-12 20:12

    A co w tym dziwnego? Wszystkie topowe gry do odpalenia w 4K60 wymagaja 2x1080ti..... no chyba ze odpalicie detale na poziomie wersji konsolowej to styknie jeden....

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2018-07-12 20:15

      Tylko ze obecnie to najwięcej śmocy kart to zuzywaja te detale które sa najmniej widoczne - typowy postprocessing.
      Jest szansa ze bez problemu by smigalo i na jednym 1080ti, to ze uzywaja 2x po prostu wynika z faktu że taki sprzet maja i tyle. Rownie dobrze mogla gra smigac i w 100fps :)

      akurat o problemy z silnikiem to bym się nie martwil.

      Skomentuj

    2. PSEkskluzyw
      Oceń komentarz:

      -15    

      Opublikowano: 2018-07-12 20:25

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Jest powód do dumy 2x1080ti za 7 koła i oprawa nie robi wrażenia ech.... A gdzie reszta bebechów pctowych gratów :))

      PS4 PRO za 1700zł i oprawa w tym ekskluzywie pokazuję miejsce w szeregu pcmr :))

      https://www.gamersyde.com/hqstream_ghost_of_tsushima_e3_2018_trailer-42330_en.html

      5 rok generacji i PS4 wskakuje na wyższy ładniejszy poziom audiowizualny.

      https://www.youtube.com/watch?v=TpmRz7v7QzQ

      PCMR wstyd jak beret :))

      Skomentuj

      1. Finear
        Oceń komentarz:

        10    

        Opublikowano: 2018-07-12 20:42

        na ps4 nie pogram w pasjasna więc odpada

        Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2018-07-12 21:36

        Nie przesadzajmy, oprawa robi wrazenie i to pozytywne :)

        Skomentuj

      3. Kieresz
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-07-13 12:02

        lol...pusty swiat bez niczego zamaskowany kwiatami i trawą...plebs power

        Skomentuj

        1. PSEkskluzyw
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2018-07-13 13:12

          Wyrywek dema i oceniasz :) Puknij się wiesz gdzie :)

          Skomentuj

  3. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2018-07-12 20:43

    @PSEkskluzyw zapomniałeś dodać że 5 rok generacji a konsola ps4 jest spiracona na potęge w sieci hula 900 pirackich gier i liczba rośnie a dostępność konsol możliwych do przerobienia jest ogromna gdyż dziesiątki tysięcy sztuk zostały wyprodukowane do maja 2018 z softem mniejszym niż 5.05 a taki właśnie potrzeba do przerobienia i grania za darmo w gry.

    Nawet najnowsze oprogramowanie 5.55 już padło a główny haker sceny konsolowej Matheus pokazał na Twiterze dowód dla Sony że je złamał ale na razie używa go prywatnie,mimo to zapowiedział że gdy już go opracuje w każdym szczególe wypuści do internetu jak to miało miejsce z JB 4.05,4.55 i 5.05.

    Jedynie w Detroit: Become Human piraci nie pograją bo potrzeba softu 5.55 ale to kwestia czasu skoro scena ps4 jest tak utalentowana.

    Nawet na PC piraci mają gorzej bo Denuvo zabezpiecza produkcje i trzeba czasu by je złamać.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-07-12 21:39

      Ty tak teraz kopiował ten tekst pod każdym artykułem czy tylko wybranymi? :)

      Mi wystarczy ze widziałem jak nie wielki procent tych gier działa poprawnie bo nie zapominajmy ze wiekszosc gier na ps4 potrzebuje obsługi psnetwork ;)
      to prawie jak grac na PC i odłączać za każdym razem internet.

      Skomentuj

      1. DreamerDream
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-07-13 08:32

        "nie zapominajmy ze wiekszosc gier na ps4 potrzebuje obsługi psnetwork ;)"
        Niby do czego? Tylko mmo i sieciówki potrzebują internetu do działania poza tym widzę, że nie masz pojęcia jak działką piraty na konsoli. Ale nie lepiej "nie znam się, ale się wypowiem".

        Poza tym odbiegając lekko od tematu.
        Tryb multi też da się złamać. Nie wiem jak to wygląda z ps3, ale na psp jak jeszcze psn działało, to piraci łączyli się z nim (mieli do tego specjalny plugin).

        Skomentuj Historia edycji

        1. Chong-li
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2018-07-13 08:54

          @DreamerDream dziś wszedłem na stronę przeczytałem wszystkie konwersacje i dokładnie doszedłem do następujących wniosków że albo nie ma pojęcia o działaniu i coś robi zle ze mu gry nie działają i są "okrojone" albo specjalnie trolluje innych bo innego wytłumaczenia nie ma.

          Skomentuj

        2. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-07-13 17:00

          Dokładnie mam na myśli granie po sieci dlatego pisze ze wiekszosc bo wiekszosc gier posiada kontent sieciowy.
          Jak ktoś gra tylko w gry które są czystymi singlami to zupełnie inna para kaloszy.

          Ta dało się kiedyś na poprzednich generacjach tez grac -na pc odpalasz soft i tunel żeby się laczyc.
          Dla mnie to strata czasu.

          Za bardzo ps4 zdominował patent z zakupem konta gdzie jest to obecnie bardzo popularny proceder by wiele osob skusilo się na to by bawic się w jailbreak choc takich nie brakuje.

          To już nie te czasy jak w przypadku ps2 czy ps3.

          Skomentuj Historia edycji

          1. Chong-li
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-07-13 18:21

            @kitamo jeżeli chodzi o gry sieciowe to oczywiście się z tobą zgadzam po całości na dzień dzisiejszy nie pograsz po sieci w żadne gry bez założenie konta na PSN a żeby założyć nowe konto PSN trzeba mieć najnowszy soft 5.55 co od razu eleminuje na starcie konsolki z JB.

            Skomentuj

      2. WeylandPredator
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-07-13 10:06

        "Mi wystarczy ze widziałem jak nie wielki procent tych gier działa poprawnie bo nie zapominajmy ze wiekszosc gier na ps4 potrzebuje obsługi psnetwork ;)
        to prawie jak grac na PC i odłączać za każdym razem internet. "


        Ha ha ha ale farmazony! XD

        Skomentuj

  4. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2018-07-12 21:51

    @kitamo widzę że znowu piszesz bzdury i nie wiesz że każda gra na przerobioną konsole jest specjalnie ripowana z orginalnej płyty albo z pliku Cusa z PSN a wychodzi z tgeo tak zwane FakePkg i działających gier jest właśnie 900 z którymi nie ma żadnych problemów, oczywiście nie wiesz też że konsola która ma JailBreak nie potrzebuje działania PSN ponieważ tworzy Debug Menu które pozwala instalować i odpalać gry bez Playstation Network z penddrive lub dysku zewnętrznego a teraz nawet z komputera pc poprzez fikcyjny server ftp.

    Więc proszę cię nie pisz bzdur bo każda zripowana gra scenowa czy nie scenowa pod soft 4.05 4.55 i 5.05 działa bez żadnych problemów od samego początku do końca.

    Konsoli nawet nie musisz odłączać od neta gdyż ta która ma JB ma specjalnego Blockera który uniemożliwia jakiekolwiek updaty softu wyżej niż na którym działa JB czyli 5.05 to raz a dwa to to że ładowanie JB poprzez internet to już przeszłość teraz wszystko robi się w trybie offline i nic nie trzeba odłączać i podłaczać.

    Poczytaj trochę w internecie zanim się zaczniesz wypowiadać ja poczytałem bardzo dużo na ten temat i powiem ci że to na prawdę nie boli a możesz się trochę dowiedzieć.

    Bzdurnymi komentarzami nie zmienisz faktów a smutnym faktem jest to że Konsola PS4 jest spiracona po pachy.

    Mam nadzieje że Plyastation 5 będzie lepiej zabezpieczona gdyż całkowicie nie popieram Piractwa i hakowania dobrego sprzętu.

    Skomentuj Historia edycji

    1. PSEkskluzyw
      Oceń komentarz:

      -11    

      Opublikowano: 2018-07-12 22:00

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Cebulo a kogo to obchodzi sio.....

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      -8    

      Opublikowano: 2018-07-12 22:38

      Czlowieku, nie mow mi o czyms co mam. Mam trzy plejaki, jeden z softem niższym niż 5.05 i wiem co działa a co nie a jeśli działa to w jak okrojonym stanie.

      Co mi po konsoli jak nie mogę polaczyc się z PSN a wiekszosc gier nie tyle co wymaga do odpalenia co do działania bo gram w multi.
      widze ze kolejny troll się pojawil albo kolejne nowe konto jakiegoś starego ehh.

      kogo dzisiaj obchodzi piracenie gier?
      Dyskutujesz z kims kogo nie ograniczają pieniądze tylko czas na gry.

      Skomentuj

      1. MakankoBzykankoPukanko
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-07-12 22:53

        @kitamo ja również nie przyznam ci racji bo wszystkie gry działają idealnie nic nie jest okrojone a w każdą grę możesz załadować łatkę gry i dlc zrobione do wersji 5.0.5.
        Wszystkie gry na wyłączność właśnie oprócz Detroit można ograć od początku do końca bez problemu tak samo jak resztę gier multi platformowych.Prawdopodobnie testowałeś u siebie gry zrobione pod jailbrek 4.0.5 albo 4.55 tam nie było tak różowo ale pod 5.0.5 nie masz już żadnych problemów z niczym ogrywasz gry tak jakbyś miał orginał ze wszystkimi patchami i dlc.

        Nie można się połączyć z PSN i dlatego granie w Gry w trybie mutliplayer jest niemożliwe tutaj masz racje i konsola traci swój urok(dla mnie jest nie do pomyślenia jak można nie grać w gry online na ps4 przecież to świetna zabawa).

        Nie wiem ile masz lat ale konsole mają zazwyczaj bardzo młodzi ludzie w wieku od 15 do 20 lat a takich ludzi bardzo obchodzi piracenie gier,dlatego też uważam że jest to bardzo duża wada Playstation 4.

        Sam posiadam PS4 PRO edycje limitowaną GOD of War i nawet wiedząc o możliwości przeróbki konsoli od razu zrobiłem aktualizacje softu wtedy na najwyższy czyli 5.53 a pożniej na 5.55 bo nie popieram piractwa i przerabiania konsol tak samo jak to napisał JamesLogan9000.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -6    

          Opublikowano: 2018-07-13 00:43

          jesteście obaj autorytetami a wlasciwie autorytetem :)
          Napisałem Ci wyżej ze mam tez konsole 5.05 i z tych Twoich 900 gier wiekszosc ma problemy ze 100% działaniem. Jak ktoś ma 15 lat i mama nie daje kieszonkowego to może i chce mu się bawic w takie cos ale przy obecnych cenach na rynku to mi osobiście szkoda czasu na szukanie rozwiązam, patchy itp.
          Szkoda czasu.
          Sam sprzedaje gry i widzę że sprzedaż na obie konsole jest olbrzymia a szczególnie na ps4 wiec jakos nie czuje tego by nagle masa ludzi zaczęła cos piracic szczególnie po to by mieć potem problemy z grą online.
          Takie cos to miało sens dawno temu jak dobrych gier online było mało - obecnie to wiekszosc gier ma kontent online także i na PC.
          Za rogiem info o premierze PS5 a Ty się podniecasz jailbreakiem 6 letniej konsoli który ciężko porownac do crackowanych gier na PC choćby gdzie nie przerabiasz peceta tylko po prostu pobierasz gre z netu ;)

          Skomentuj Historia edycji

          1. Chong-li
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2018-07-13 08:50

            Oczywiście że każda konsola z debug menu i jail break oferuje przejście każdej gry bez problemów oraz instalacje łatek i dlc oraz 100% kontent pod warunkiem że został wydany do softu nie większego niż 5.05, nie wierze w to że kitamo ma konsole z 5.05 a jeśli ma to nie potrafi jej obsłużyć skoro ma problemy z grami........

            Trolluje was i dajecie się w to wciągać.........

            Wystarczy przeczytać akapit "mam trzy konsole":);szkoda że nie dziesięć naprawdę.....

            Jeszcze nie słyszałem żeby ktokolwiek oprócz kitamo miał problemy z grami na przerobionej konsoli.Stek bzdur i bajki to można opowiadać przed snem a jak się z kimś konwersuje to trzeba pisać z sensem.

            W necie jest olbrzymi portal społecznościowy który ma forum kanał discorda oraz podaje najnowsze newsy dokładnie w tym temacie a ludzie na tym forum wypowiadają się tylko i wyłącznie pozytywnie na tamat gier i ich 100% działania.

            No skoro kitamo ty masz problemy z odpalaniem gier na konsoli z Jail Break na sofcie 5.05 i ich 100% działaniem i kontentem no to bardzo mi przykro naprawdę stary bo jesteś ewenementem jeszcze nie spotkałem ani nie przeczytałem o kimś kto ma problemy w tej dziedzinie.

            Na Plejaku 4 z Jail Breakiem nie pograsz tylko przez neta i tyle......

            Pozdrawiam.

            Skomentuj Historia edycji

          2. Tomasz Słowik
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2018-07-13 10:32

            Kitamo zajmuje się tworzeniem gier, sprzedawaniem, naprawą komputerów, obsługą serwerów i milionem innych rzeczy. Do tego sprawdził 900 gier, żeby wiedzieć, że w większości coś jest nie tak. Gra na wszystkich konsolach i PC, a jego doba ma 128 godzin. Litości. Badałeś się na mitomanię?

            Skomentuj

          3. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-07-13 17:08

            @chong-li no to przecież o tym wyżej napisałem wyraźnie.
            Jak ktoś gra tylko w gry single player to może grac.
            Probowalem uruchomić kilka gier pobranych i był problem. Wlazłem sobie na forum JB i widze o jakich problemach ludzie piszą więc to nie jest tak plug&play. Nie w tej chwili.
            Akurat probowalem odpalić GTS - problem z zapisem gry na dzień dobry. Wlazłem na forum i czytam że trzeba zrobić to i tamto i sramto żeby zadziałało. Szkoda mi po prostu było czasu by się w to bawic.

            Skomentuj

          4. Chong-li
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-07-13 18:02

            @kitamo proponuje zmianę forum ponieważ nie ma takiej opcji żebyś zapisał grę gts bez podłączenia do internetu,niestety ta gra jest wydana w takiej formie odkąd została stworzona.
            Jeżeli ktoś pisze że trzeba coś zrobić aby zapisać stan gry i podaje jakieś kombinacje to po prostu trolluje ludzi bo jest to nie wykonalne bez internetu i nie ważne czy jest to soft 5.55 czy 5.05.

            Skomentuj

          5. WeylandPredator
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2018-07-13 11:05

            "Napisałem Ci wyżej ze mam tez konsole 5.05 i z tych Twoich 900 gier wiekszosc ma problemy ze 100% działaniem."

            Hahahahahahahahaha!!! Ale Farmazony buhahaha człowieku hahahaha.Ty masz konsole z 5.05???? hahahahaha nie masz takiej konsoli bo przecież ty nie masz pojęcia o działaniu takiego cuda wystarczy ciebie poczytać XD. Ktoś kto ma nie pisze takich kocopołów bo wie jak to wygląda.

            Specjalnie założyłem konto żeby ci to napisać bo z kumplami jak cie czytaliśmy to polewa na całego szła.

            "wiekszosc ma problemy ze 100% działaniem" hahahaah no nie mogę buahahaha XD XD XD faktycznie niezła mitomania.

            Skomentuj Historia edycji

          6. PSEkskluzyw
            Oceń komentarz:

            -6    

            Opublikowano: 2018-07-13 12:02

            A kogo to obchodzi cebule :)))

            Skomentuj

          7. Kieresz
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2018-07-13 12:04

            twoją starą

            Skomentuj

  5. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-07-12 22:05

    @PSEkskluzyw jedyną cebulą na tym serwisie jesteś ty i na pewno masz teraz ból tyłka po tym jak wytknąłem ci tak olbrzymią wadę wielbionej konsoli.

    Skomentuj

    1. PSEkskluzyw
      Oceń komentarz:

      -9    

      Opublikowano: 2018-07-12 22:20

      Nie zmienia to faktu że PS4 dostaję najładniejsze gry na wyłączność nie osiągalne na reaktorze pcmr :) I do końca tej generacji nic się nie zmieni.

      Jeszcze raz się pytam kogo to obchodzi cebulo :)

      Kolejny tytuł na enginie graficznym Decima z Horizon ZD od GG.

      https://www.youtube.com/watch?v=RakD29WAlfM

      5 letnia konsolka ośmiesza pctowe reaktory w cenie 10 konsol :)

      Tak mam wielki ból tyłka hehe. Idz lepiej podkręcić procka w pcmr :)))

      Skomentuj

      1. Finear
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2018-07-12 22:24

        to wygląda gorzej niż crysis 3 2013 roku

        Skomentuj

  6. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-07-12 22:26

    @PSEkskluzyw gdzie w moim komentarzu napiasałem że gry na PS4 nie są ładne albo że Exy nie są dobre lub mają słabą linie fabularną?

    Opisałem wadę konsoli bo w przeciwieństwie do ciebie nie opisuję tylko zalet sprzętu ale także ich wady.

    A niestety czy ci się to podoba czy nie smutną wadą PS4 jest zmasowane piractwo w roku 2018 po wyjściu Kernel Exploita 5.05 i już tego nic nie zatrzyma i PS4 zapewne podzieli los poprzedniczek czyli PS1 PS2 PS3 i PSP.

    Skomentuj Historia edycji

  7. BILInek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-13 07:53

    Nvidia dawaj juz 1180ti do QWHD to powinien byc swiety gral w kazdej grze AAA :D

    Skomentuj

  8. godofwartoflakizolejem
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-07-13 09:17

    Jak zwykle na PC najlepsza grafika, a debile typu kitamo i psekretyn nie pograją, bo nie stać ich nawet na zasilacz do komputera a co dopiero dobrą karte graficzną.

    Skomentuj

    1. PSEkskluzyw
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2018-07-13 12:02

      Gdzie masz tą najlepszą grafikę na pc no gdzie :)))

      Możesz pokazać coś ładniejszego od tych gier.

      Uncharted 4 The Order Horizon ZD God of War i zapowiedzianych The Last of us 2 Ghost of Tsushima i Death Stranding.

      https://www.gamersyde.com/hqstream_the_last_of_us_part_ii_e3_2018_trailer-42327_en.html

      https://www.gamersyde.com/hqstream_ghost_of_tsushima_e3_2018_trailer-42330_en.html

      https://www.gamersyde.com/hqstream_death_stranding_e3_trailer-42329_en.html

      Mieć grzałkę za 3.5 koła i taka bieda na pc ech...

      Do tego wyżej i co ci po 1180ti jak za rogiem PS5 gdzie zamiecie tym jak trzeba w grach na wyłączność :)))

      Wystarczy jak GG zaprezentuję Horizon 2 na PS5 i nie zobaczycie takiej oprawy przez najbliższe 5 lat na pc.

      Skomentuj

      1. Kieresz
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2018-07-13 12:06

        dowolny AAA wyglada na pc lepiej...ale tego nie zrozumiesz...bo nie masz...odpal sobie Dying Light w 4K60fps na prawdziwych detalach a nie konsolowych ultra low to sie zesrasz...tak prawie z każdą grą.....wiedzmin w 4K na ultra zjada twoje exy na sniadanie biedaku

        Skomentuj

        1. PSEkskluzyw
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2018-07-13 12:25

          Wiedzmina to zjada w oprawie Horizon ZD ale to trzeba zobaczyć i porównać a nie mieć klapy pctowe na oczach.
          W HDR rozjeżdża na maxa :)

          https://www.gamersyde.com/hqstream_ghost_of_tsushima_e3_2018_trailer-42330_en.html

          Z Wiedzmina zostaje popiół i siwy dym w oprawie :)

          I kolejny pokaz
          https://www.youtube.com/watch?v=UuzeILP6a7g

          Twój Wiedzmin przy tym wygląda jak gra z poprzedniej generacji.

          Do okulisty marsz bo wam wypaliło od rozdzielczości i fpsów oczy ech....

          Skomentuj

  9. X.X.X
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-07-13 12:30

    Czytam te wypociny tych ludzi z wadą wzroku co piszą jakie te konsolowe pudełka są wspaniałe , to widzę że ludzie są niedorozwinięci . Jak można uważać rozmazaną grafikę bez AA
    (anti aliasingu , wiem konsoluwncu że nw co to) za ładną ??
    miałem okazję grać na ps4 pro i xbox one , to jest po prostu co najmniej średnie. Nic nie pobije pc bo to jest moc ... mogę tak pisać i pisać . nie jestem fanbojem ale mam już dość tego że wszędzie pclab , purepc , benchmark dosłownie wszędzie te dzieci trole robią syf na poważnych stronach raczej kierowanych do dorosłych i młodzieży a nie dzieci poniżej 14 roku życia co mają tzw "jazdę" że trolują . A i jeszcze jedno masz z tym komentarzem problem daj łapkę w dół ,mam to gdzieś to norma tutaj że mądry komentarz jest linczowany .

    Skomentuj Historia edycji

    1. PSEkskluzyw
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-07-13 12:45

      Widziałeś God of War w HDR czy znów kolejny troll :)))

      Nawet nie wiecie co to znaczy porządna dopracowana grafika z animacją na czele :)

      Masz tu majstersztyk

      https://www.gamersyde.com/hqstream_the_last_of_us_part_ii_e3_2018_trailer-42327_en.html

      Plik można pobrać i zobaczyć co to znaczy oprawa i animacja. 5 letnia generacja ośmiesza wasze reaktory pc w cenie 5/10 konsol :)

      Pokaż te swoje multiplatformy które niszczą jakość gier ech..... Nie mają podskoku do gier na wyłączność od Sony w kwestii oprawy i dizajnu :)

      Koniec tematu.

      Skomentuj

      1. HardCorak
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-07-13 17:02

        tak porządna grafika!

        tylko jak zawsze zapominasz dodać że w 30fps na ps4 i w skaczących ponad 30 na ps4 pro gdzie zapomnieć możesz o 60 fps ahahahaha.

        jak zobaczysz jak wygląda 60fps to tu wróć i opisz swoje wrażenia.

        ah zapomniał bym. ty pc'ta w życiu nie widziałeś i chyba nie zobaczysz

        Skomentuj

  10. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-07-13 12:44

    @X.X.X mało tego że mają klapki na oczach to jeszcze taki @kitamo pisze totalne bzdury że na spiraconej konsoli ps4 gry nie działają w 100% i że takie gry są okrojone.
    Całemu światu działają bez problemu i w "100%" no ale jemu jedynemu nagle nie działa,jak się to czyta to ma się ochotę zwymiotować na podłogę.
    Nie przyjmuje do wiadomości że to wada konsoli PS4,nie można nic napisać o wadach bo ci odpisze jakieś kocopoły sprzeczne z faktami i jeszcze od trolli zwyzywa.


    Totalne Fanboje nie docierają do nich fakty żyją mitami i mity piszą w swoich komentarzach.


    Skomentuj Historia edycji

    1. PSEkskluzyw
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-07-13 13:13

      Kogo to obchodzi skończ ten bełkot

      Skomentuj

  11. WeylandPredator
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-07-13 13:24

    Mnie to obchodzi bo to prawda co ten koleś pisze tak samo prawdą jest to że na Soniaczu są świetnie graficzne gry i mega grywalne i jeszcze nie grałem w słabą grę na PS4.A te nowo zapowiedziane gry wyglądają obłędnie na TV z HDR.

    Skomentuj

  12. xchaotic
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-13 15:13