Smartfony

Apple może się wielu osobom przysłużyć - pojawi się LG G5 SE?

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2016-04-06

Koreański producent zastrzegł znak towarowy G5 SE. Co może się pod nim kryć?

LG G5 SE przeciek

Jedni Apple uwielbiają, inni wręcz przeciwnie. Producent ten wywołuje zazwyczaj skrajne emocje. Sam uważa się często za kreatora rynkowych trendów, z czym przeciwnicy się oczywiście nie zgadzają. Być może niedługo dojdzie do sytuacji, w której ciężko będzie i o argumenty.

Echem odbija się wciąż premiera iPhone'a SE - jednego z nielicznych smartfonów o stosunkowo niewielkim ekranie i bardzo dużej wydajności. Nie jest tajemnicą, że konkurentów brakuje, ale być może wkrótce się to zmieni. Głównie za sprawą koreańskich producentów.

Już wcześniej pojawiły się sugestie, iż możemy doczekać się premiery mocnego Galaxy S7 mini. Teraz docierają natomiast do nas doniesienia, iż nad odpowiedzią na iPhone'a SE pracuje także LG. Zarejestrowany został znak towarowy „G5 SE”, który brzmi dość wymywanie. Co warte zaznaczania, nazwa ta została podobno „zaklepana” jeszcze w lutym

Oczywiście niczego to na ten moment nie przesądza. Wiele osób ciepło przyjęłoby jednak premiery wydajnych smartfonów z Androidem o ekranach około 4 cali. Prawda?

Źródło: phonearena, phandroid

marketplace

Komentarze

12
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ,,o kranach około 4 cali,, to już raczej hydrant a nie kran :D
  Zaloguj się
 • avatar
  Apple moze sie przysluzyc? Przeciez z powodu braku konkurencji na rynku ( poza Sony Z5C ) Apple zarabia krocie. Ile ? 250 000 000 000 dolarow na koncie, wartosc firmy 700 000 000 000 dolarow.
  A wystarczyloby, by inni producenci wprowadzali flagowce w trzech rozmiarach 5.5, 4.7 i 4.0 i juz by Apple tak wesolo nie mial.
 • avatar
  No jeśli któryś nazwie swój telefon dopiskiem "SE" to będzie po prostu żałosne. Apple nie robi od dawna nic innowacyjnego, ale te głąby jak widać potrafią małpować nawet nazwy.
 • avatar
  Jeśli dobrze kojarzę, to Sony ze swoją linią Compact robiło właśnie to - małe telefony z bebechami flagowców. Nie rozumiem więc z czego znowu wynika stawianie Apple na piedestale "innowacyjności". Użytkownicy Apple kupią praktycznie każdy ich sprzęt. Nawet jeśli ktoś ma iP6S to pewnie kupi iPSE, żeby go po prostu mieć, a filozofię dorobi sobie później (na szybkie wypady na miasto, do knajpy, na rowerowanie, itp.).
  Zaloguj się
 • avatar
  No pewnie, tak jakby po raz pierwszy w historii pojawiały się wersje mini flagowców innych firm...
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Nie wiem jak reszta czytelników, ale ja zaznajomiłem się z treścią artykułu i dalej nic nie rozumiem ;P
  Chyba jestem ułomny...
  Zaloguj się
  -9