Na topie

Artificer - zapamiętajcie tę nazwę - to nowe polskie studio z weteranami na pokładzie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: polskie gry

W stoicy narodziło się kolejne ambitne studio deweloperskie. Jego nazwa to Artificer, a w składzie nie brakuje weteranów.

 • Artificer - zapamiętajcie tę nazwę - to nowe polskie studio z weteranami na pokładzie
A A

Call of Juarez, Dead Island, Hard West czy Phantom Doctrine to niektóre spośród tytułów, przy jakich doświadczenie zdobywali członkowie studia Artificer. Zapamiętajcie tę nazwę i wypatrujcie newsów, bo nadciąga coś dużego, a w wykorzystaniu potencjału pomoże niezależny wydawca, Good Shepherd Entertainment, który nabył pakiet większościowy w tej polskiej firmie.

Artificer to ponad 30-osobowy zespół deweloperski. Siedziba studia znajduje się w Warszawie, a jego filozofia to zrównoważony i przemyślany proces twórczy. Szczegóły na temat debiutanckiego projektu tej ekipy poznać mamy już wkrótce, a konkretnie: na początku maja. Przedstawieniem ich zajmie się posiadająca pakiet większościowy firma Good Shepherd Entertainment. Jej dyrektor generalny, Brain Grigsby, udzielił komentarza:

„Jesteśmy pod wrażeniem jakości projektów i wyjątkowego talentu polskich deweloperów. Poprzez nawiązanie współpracy z Artificer chcemy rozszerzyć wieloletnią obecność Good Shepherd Entertainment w regionie”. Uzupełnijmy, że informacje finansowe związane z tą umową nie zostały ujawnione.

„Artificer narodził się jako miejsce, gdzie wytrawni rzemieślnicy mogą przelać pasję do swojej pracy w projekty, w które wierzą całym sercem, z poszanowaniem równowagi względem życia osobistego.. Mogę z największą przyjemnością powiedzieć, że mamy już zgrany zespół, który intensywnie pracuje nad naszym pierwszym projektem” – to z kolei słowa Kacpra Szymczaka, dyrektora kreatywnego studia Artificer.

Gdy tylko będziemy wiedzieć coś więcej, informację znajdziecie na benchmark.pl.

Źródło: Good Shepherd Entertainment

Odsłon: 3040 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Q'bot
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-11 14:45

  Mogliby chociaż na Newconnect'a wejść, bo jak tu zainwestować w perspektywiczne studio?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!