Na topie

ASUS szykuje laptopa z procesorem Ryzen Mobile

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Laptopy

Kategoria: Komputery Laptopy Tematyka: AMD Ryzen ASUS ROG Procesory AMD Producenci: AMD ASUS

ASUS wygląda na zainteresowanego nowymi procesorami AMD. Pytanie czy sprzęt spełni oczekiwania graczy.

  • ASUS szykuje laptopa z procesorem Ryzen Mobile
A A

Ledwo co ochłonęliśmy po zapowiedzi procesorów AMD Ryzen Mobile, a zespół ASUS Republic of Gamers już pochwalił się, że szykuje laptopa wyposażonego w taki układ. Czego możemy się spodziewać?

Szczegółowa specyfikacja nowej konstrukcji niestety nie została ujawniona – wiadomo jedynie, że na pokładzie znajdzie się procesor Ryzen Mobile z rdzeniami Zen i grafiką Vega. Na pewno będziemy mieli do czynienia ze sprzętem zaprojektowanym z myślą o graczach, a wzornictwo tylnej klapy przypomina 15-calowe modele z serii ROG Strix.

Nowy laptop ma zostać zaprezentowany światu podczas targów Computex 2017. Z wcześniejszych informacji przedstawiciela AMD wiemy, że nad podobnymi konstrukcjami pracują też inni producenci. Poniżej możecie zobaczyć filmik z zapowiedzią tajemniczej konstrukcji ASUS ROG (aczkolwiek wiele z niego nie wynika).

Źródło: ASUS ROG

Odsłon: 3589 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
    1. Silverstar
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-05-19 11:52

      @Pogromca blacharni Pro
      Ale Ty brednie wypisujesz chłopaku. Daj już sobie spokój bo robisz z siebie idiotę...
      Na prawdę nie dostrzegasz, że nie robisz tu na nikim wrażenia....

      Skomentuj

      1. Eyesofthesouth
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-05-20 16:48

        on jest nikim......

        Skomentuj

    2. Eyesofthesouth
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-05-20 16:49

      jakbys nie zauważył to Ryzen zypełnie nowy układ od AMD, żaden kotlet. Kotletem to jest twój półmózg

      Skomentuj

    3. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-24 13:30

      w konsolach nie masz architektury ZEN od Amd, lecz jakieś starsze architektury, projektowane specjalnie pod konsole. chyba że wyjdzie kolejna podgeneracja PS4 ProPro :) być może tam doczekasz się zena.

      Skomentuj

  1. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    14    

    Opublikowano: 2017-05-18 16:03

    No to teraz się ruszy rynek lapkow. Koniec z i7 + 1050Ti za 5000 zł+

    Ciekawe jakiego ryzena wcisną w lapki, moze w koncu skończy się epoka gdzie dostaniemy max 4c/8t w lapku. Co w koncu przyciśnie Intela do wypuszczenia i7 6c/12t na mainstream 115x i laptopy.

    Skomentuj

    1. WhiteDrag0n
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-18 16:52

      Oj tam przesadzasz, dobrej jakości zestaw i7 + 1050 Ti to już za 4899zł można wyrwać. ;)
      Chociaż gdyby dało się porównywalny znaleźć za 3500 to bym nie narzekał...

      Skomentuj

        1. miszczu0097
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-05-18 20:00

          No a jak będzie Ryzen i GTX1050 Ti to już uświadczysz? xD

          Skomentuj

          1. Warmonger
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-05-19 09:08

            Jeśli myślisz poważnie o grach, zapomnij o laptopie :P

            Skomentuj

          2. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-05-20 16:50

            do Słitasne Selfi.. -wez młotek i sie wystukaj po głowie, poza tym masz najgłubszy nick jaki widziałem

            Skomentuj Historia edycji

      1. musslik
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-05-19 09:24

        Obecne ceny to nieporozumienie 3 lata temu kupiłem g750jz z 880m za 5,8k pln a ta karta wydajnościowo jest między 1050 a 1060

        Skomentuj

  2. Yaceek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-18 18:04

    I wy chcecie żeby wam adblocka wyłączyć na stronie? Co to ma być benchmark? Większej reklamy się zrobić nie dało?!
    Więcej zajmuje REKLAMA niż faktyczna strona.
    http://imgur.com/a/Ep9Cf

    Skomentuj

    1. sebmania
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-19 09:06

      Pół biedy z wielką reklamą jak wyłączyć skrypt że po kliknięciu na obszar po prawej lub lewej stronie pojawia się nowe okno.

      Skomentuj

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-05-19 09:00

    @Pogromca blacharni Pro a ty na swojej konsolce masz 30fps FHD? A nie zapomniałem wy macie cinematic expirience.

    Skomentuj

      1. Sweew
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-05-19 18:53

        Na grach nie przepłacasz na PS4 ? Aaa zapomniałem, mama kupuje xD Zobaczymy jak wyjdzie np. Destiny 2, to zobaczysz jak konsola będzie się pocić przy 30fps. Sami developerzy mówili ze konsola ma słaby CPU żeby utrzymać na niektórych grach 60fps, dlatego często gry działają w 30fps. Nie afiszuj się już na tym forum ze masz PS4 Pro, bo robisz z siebie idiotę, masz nikłą wiedzę a wymądrzasz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Pod każdym artykułem dotyczącego konkurencji Nvidii, Intela czy Sony, znajdujesz się ty ze swoimi fanboyowymi głupotami. Opinia opinią, ale ty jesteś po prostu trollem na tym serwisie. Dziwi mnie ze redakcja jeszcze nic z Tobą nie zrobiła.

        Skomentuj

      2. Eyesofthesouth
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-05-20 16:54

        masz ale chyba w micro machines......haha