Na topie

AWAY - ambitna gra jak film przyrodniczy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

AWAY: The Survival Series to gra, w której wkraczamy w sam środek filmu przyrodniczego, odgrywając w nim główną rolę niezwykłego torbacza.

 • AWAY - ambitna gra jak film przyrodniczy
A A

Programy przyrodnicze mają w sobie coś, co nie pozwala odejść od ekranu. Niezależnie studio Breaking Walls z Montrealu spróbuje wykorzystać ten potencjał, serwując nam grę zainspirowaną takimi właśnie produkcjami. Poznajcie AWAY: The Survival Series.

AWAY: The Survival Series to ambitna, rozwijana od trzech lat przygodówka, w której – jak tłumaczą twórcy – nie tyle wcielamy się w zwierzęta, co „wkraczamy w sam środek filmu przyrodniczego i doświadczamy natury z zupełnie nowej perspektywy”. 

AWAY: The Survival Series screen 1

W grze trafiamy na Ziemię z przyszłości, w której klęski żywiołowe zagrażają wszystkim gatunkom zwierząt. W tych nieprzyjaznych warunkach będzie trzeba znaleźć dla siebie bezpieczne schronienie, w którym ani zła pogoda, ani drapieżniki nie będą stanowić zbyt dużego problemu.

Twórcy przyłożyli się do tego, by świat zachwycał pod względem wizualnym, ale też zdumiewał żywym środowiskiem. Realistycznie starano się też odwzorować lotopałankę karłowatą – ten niezwykły torbacz jest bowiem protagonistą AWAY: The Survival Series.

AWAY: The Survival Series screen 2

Na swojej drodze podczas rozgrywki zawędrujemy do różnorodnych lokalizacji i napotkamy najróżniejsze zwierzęta, które będą żyć własnym życiem i podążać własnymi ścieżkami, ale z którymi będziemy mogli wchodzić w interakcje. 

Gra AWAY: The Survival Series zmierza na PlayStation 4 i pecety. Już wkrótce poznać mamy więcej szczegółów, jak również datę premiery. Na razie możemy zerknąć na zwiastun, który został pokazany światu podczas State of Play…

AWAY: The Survival Series – trailer zapowiadający grę:

Źródło: PlayStation Blog

Odsłon: 6691 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Mario.1984.
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-05-12 16:01

  A teraz wyobraźcie sobie walkę dinozaurów.

  Skomentuj

 2. Dudzio993
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-05-12 16:59

  Mamy mounty, walkę z bossami, zmieniające się warunki atmosferyczne, rozbudowany system poruszania się, biere!

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!