Na topie

Battlefield 1 - prezentacja trybu Linia Frontu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Od przyszłego miesiąca gracze Battlefiled 1 będą mieli dodatkowy tryb rozgrywki do swojej dyspozycji - oto Linia Frontu.

 • Battlefield 1 - prezentacja trybu Linia Frontu
A A

Miks Podboju i Szturmu – tak najłatwiej opisać Linię Frontu, czyli zupełnie nowy tryb rozgrywki wieloosobowej w Battlefield 1, który już w przyszłym miesiącu zostanie oddany do dyspozycji graczy. EA zaserwowało nam krótką prezentację tej formy zabawy.

Rozszerzenie nosi tytuł Nie przejdą i zostanie udostępnione w przyszłym miesiącu. Wprowadzi do świata gry cztery mapy, opancerzony pojazd St. Chamond, czołg Char 2C, haubicę oblężniczą, klasę Trench Raider, armię francuską oraz właśnie zupełnie nowy tryb zabawy.

Linia Frontu to połączenie Podboju i Szturmu, w którym niezwykle istotna będzie odpowiednia strategia drużyny. Zabawa jest tutaj podzielona na dwie fazy – pierwsza to typowe zdobywanie flagi, druga zaś polega na dezaktywacji dwóch telegrafów wroga.

Jak to wygląda i jakie są konkretne zasady zabawy w trybie Linia Frontu? Obejrzyjcie przygotowany przez EA materiał, aby się tego dowiedzieć:

Źródło: EA Polska

Odsłon: 4618 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. Dudi4Fr
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-02-20 10:53

  Zapowiada się ciekawie ale boje się ze ten tryb oraz nowe mapy będą puste 3-4 tygodnie po premierze tak jak było z BF 3 i 4 :(

  Skomentuj

  1. KrzychuG
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2017-02-20 14:55

   Problemem jest to, ze te tryby rozgrywki nie sa dodawane do starszych map i nie sa potem kontynuowane w kolejnych. BF4 mialo niezly Chain Link, ktory wciaz bywa grywany, ale niestety dostepny jest tylko na 4 mapach z jednego DLC.

   Skomentuj

 2. mutissj
  Oceń komentarz:

  -5    

  Opublikowano: 2017-02-20 11:30

  Za mało ikon ma mapie ...

  wszystko powinno być porządnie oznakowane przecież to realistyczna gra !

  Skomentuj

  1. Dudi4Fr
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-02-20 11:48

   W realistycznej to byś nie miał mapy na ekranie tylko trzeba by się zatrzymać i wyciągnąć z plecaka kawałek papieru z nabazgranymi instrukcjami. Do tego nie sądzę iż podczas WW1 każdy żołnierz miał mapę przy sobie(?).

   Skomentuj

  2. bhaal1982
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2017-02-20 15:38

   Że się tak zapytam a Ty w ogóle w to grałeś ;) ? pewnie nie bo jakbyś grał wiedziałbyś że można sobie wszystko wyłączyć w menu wtedy miałbyś "realistycznie" ze ja pierniczę :D

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!