Gry

Battlefield 1 - prezentacja trybu Linia Frontu

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-02-20

Od przyszłego miesiąca gracze Battlefiled 1 będą mieli dodatkowy tryb rozgrywki do swojej dyspozycji - oto Linia Frontu.

Miks Podboju i Szturmu – tak najłatwiej opisać Linię Frontu, czyli zupełnie nowy tryb rozgrywki wieloosobowej w Battlefield 1, który już w przyszłym miesiącu zostanie oddany do dyspozycji graczy. EA zaserwowało nam krótką prezentację tej formy zabawy.

Rozszerzenie nosi tytuł Nie przejdą i zostanie udostępnione w przyszłym miesiącu. Wprowadzi do świata gry cztery mapy, opancerzony pojazd St. Chamond, czołg Char 2C, haubicę oblężniczą, klasę Trench Raider, armię francuską oraz właśnie zupełnie nowy tryb zabawy.

Linia Frontu to połączenie Podboju i Szturmu, w którym niezwykle istotna będzie odpowiednia strategia drużyny. Zabawa jest tutaj podzielona na dwie fazy – pierwsza to typowe zdobywanie flagi, druga zaś polega na dezaktywacji dwóch telegrafów wroga.

Jak to wygląda i jakie są konkretne zasady zabawy w trybie Linia Frontu? Obejrzyjcie przygotowany przez EA materiał, aby się tego dowiedzieć:

Źródło: EA Polska

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zapowiada się ciekawie ale boje się ze ten tryb oraz nowe mapy będą puste 3-4 tygodnie po premierze tak jak było z BF 3 i 4 :(
  Zaloguj się
 • avatar
  Za mało ikon ma mapie ...

  wszystko powinno być porządnie oznakowane przecież to realistyczna gra !
  Zaloguj się
  -5