Na topie

Battlefield 5 również z trybem battle royale?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wedle nieoficjalnych informacji, DICE testuje tryb battle royale dla 100 graczy. Jeśli prace wypadać będą owocnie, tryb battle royale trafi do Battlefield 5 jakiś czas po premierze gry.

 • Battlefield 5 również z trybem battle royale?
A A

Rozgrywka w formule battle royale jest ostatnio bardzo popularna. Do tego stopnia, że zainteresowali się nią twórcy gier, które niekoniecznie są z tego typu zabawą kojarzone.

Ostatnio sporo szumu narobiły doniesienia sugerujące, iż Call of Duty: Black Ops 4 nie zaoferuje kampanii, w miejsce której pojawi się właśnie tryb battle royale. Potwierdzają to kolejne źródła, a więc scenariusz staje się bardzo prawdopodobny. W związku z tym wielkiego zdziwienia nie wywołują też sugestie, iż tryb battle royale dostępny będzie również w Battlefield 5.

Tym razem źródłem informacji jest redakcja venturebeat. Wedle jej informatorów, w Battlefield 5 oferowany będzie tryb battle royale zapewniający zmagania przypominające te z Fortnite i PlayerUnknown’s Battlegrounds. W zabawie ma brać udział 100 graczy.

Obecnie trwać mają testy, po ich zakończeniu zapadnie ostateczna decyzja co do dodania trybu battle royale do Battlefield 5. Co warte dodania, wspomniane źródło twierdzi, iż nie ma szans, aby tryb battle royale pojawił się na premierę. Jeśli twórcy będą zadowoleni z efektów prac, pochwalą się nimi jakiś czas po debiucie, wydając stosowną aktualizację (miejmy nadzieję, że nie płatne DLC).

Battlefield 5 ma zadebiutować w październiku. Więcej o grze dowiemy się podczas targów E3, prezentacja powinna odbyć się na konferencji firmy Microsoft.

Źródło: vg247, venturebeat

Odsłon: 4620 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. mutissj
  Oceń komentarz:

  8    

  Opublikowano: 2018-04-20 14:29

  I się zaczyna moda na battle royale, każdy producent zarobić chce

  Skomentuj

   1. Sharimsejn
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-04-20 15:57

    Akurat w CS byłbym ciekawy battle royal jakby wyglądał. Co do BF'a to coś mi się wydaje, że to będzie jedynka podrasowana tylko :D Tak jak czwórka i Hardline.

    Skomentuj Historia edycji

  1. bajanoski
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-04-20 18:04

   Mi to w niczym nie przeszkadza. "Wymyślił" ktoś nowy rodzaj rozgrywki, który ludziom się spodobał, to teraz będzie wszędzie, tak jak np. tryb deathmatch. Jakie to wyzwanie wrzucić taki tryb do Battlefielda? Żadne.

   Ja nadal czekam aż ktoś w końcu zrobi grę battle royal na wzór igrzysk śmierci. Star rozgrywki - wszyscy skupieni w jednym miejscu, ale porozrzucani kilkanaście metrów od siebie, bez broni i albo ktoś zacznie tłuc gołymi pięściami albo ucieknie przed resztą w głąb lasu, by znaleźć broń i schronienie. Polowanie na przeciwników w dżungli, zastawianie pułapek, kamuflowanie się na drzewach, czy strzelanie z łuku to by dało trochę "powiewu świeżości" w tym trybie. A na końcu powrót w początkowe miejsce. I aby gra była koniecznie bez opcji wyświetlania ilości żywych graczy, większy dreszczyk emocji ;)

   Skomentuj Historia edycji

   1. crreeyz
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-04-21 23:02

    wiesz ile by musiała trwać partyjka prowadzona w stylu igrzysk śmierci ?? i Jakie by to było nudne.

    Poza tym bardzo ciężko jest zrobić sensowny system walki bez broni lub z użyciem broni białej

    Skomentuj

 2. KENJI512
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-04-20 14:57

  Battle Royale ma sens, dopóki każdy startuje z tym samym, jak zaczną wydawać tonę DLC "karabin na start", "kamilezelka kuloodporna pro gracza", "jetpack streamera" to straci to sens..

  Skomentuj

  1. deton24
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-04-20 23:45

   Ale ile wydawca zarobi ;D

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!