Na topie

Beta testy Battlefield 1 okazały się rekordowe

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Zainteresowanych sprawdzaniem rozgrywki w Battlefield 1 nie brakowało.

  • Beta testy Battlefield 1 okazały się rekordowe
A A

Już po pierwszych zapowiedziach dotyczących Battlefield 1 wielu graczy wpisało tytuł ten na listę najbardziej wyczekiwanych produkcji. Można spodziewać się w związku z tym kilku różnego rodzaju rekordów, z których pierwszy już za nami.

Przed kilkoma dniami odbyły się beta testy Battlefield 1. Miały one charakter otwarty i dostępne były na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Można było domyślać się, że chętnych do sprawdzenia rozgrywki nie zabraknie. Tak też było.

Beta testy Battlefield 1 okazały się rekordowe. Wzięło w nich udział ponad 13,2 miliona graczy. Do tej pory żadna gra spod skrzydeł EA nie była tak chętnie testowana.

„Po pierwsze, wielkie dzięki za udział w otwartej becie Battlefield 1. Gra u waszego boku w zeszłym tygodniu była ekscytującym doświadczeniem. Oglądając momenty, które udostępniacie w Internecie, trudno nie docenić waszego oddania serii Battlefield. Dzięki wam była to największa beta w historii EA – to nie lada osiągnięcie! Byliśmy pod tak wielkim wrażeniem, że przygotowaliśmy infografikę z najciekawszymi statystykami.”

Battlefield 1 beta
kliknij, aby rozwinąć i powiększyć

Przyłożyliście się do wygenerowania rekordowych statystyk? Jak Wasze wrażenia z bety?

Źródło: battlefield

Odsłon: 4016 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. Alladen
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2016-09-19 17:13

    Mnie nie dziwią te statystki, bo w końcu coś nowego i każdy chciał zobaczyć jak wyszło to w praniu.

    Skomentuj Historia edycji

    1. KENJI512
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2016-09-19 20:18

      A wyszło bardzo dobrze^^

      Skomentuj

  2. leeszaj
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2016-09-19 18:20

    Procesor mi sie wybitnie na tej becie grzał(81 stopni).Nie wiem czy to tylko mój przypadek ale mam nadzieje ,że to naprawią.Grało sie nawet dobrze choć wole współczesne pole walki ale z zakupem sie na razie wstrzymam,może jak ceny okrzepną to sie skusze,jednak teraz to cena jest z kosmosu.

    Skomentuj

    1. Pioyer
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-09-19 18:34

      lel, to nie wina gry, lepiej wyczysc chlodzenie i wymien paste termo

      Skomentuj

      1. leeszaj
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-09-19 18:55

        Chłodzenie jest w miare czyste.W occt temp. sięgają max 74 stopnie,mierzyłem kilka razy ostatnio.Na PPC też o tym wspomniałem i nikt tego nie potwierdził ale fakt jest taki ,że przy becie mój procek grzał sie jak grzałka,a na jakiejkolwiek innej grze mam max 69stopni.

        Skomentuj

        1. Dudi4Fr
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-09-19 21:12

          Wiesz nie chce wyjsc na hejtera ale w grze jak bf1 Twój Athlon 2x4 645 (jeśli masz profil aktualny) na Conquest z 64 graczami trochę musi się namęczyć. Wiec wyciśniesz z niego ile sie da. Jakie masz chodzenie? Jeśli to stokowe od AMD trzeba by je wymienić na coś trochę lepszego.

          Skomentuj

          1. leeszaj
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2016-09-20 08:12

            Jasne ,że nie aktualny,mam 4690k @4.4 1,176Vz Ferą która sobie spokojnie radzi:)

            Skomentuj

          2. Dudi4Fr
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2016-09-20 11:11

            4690k na 1,176V i takie temperatury dopijasz? Jaka masz pastę termiczną? Chyba do zębów, albo wentylator na CPU masz sztywno ustawiony na 20-30%.

            Skomentuj

  3. Balrogos
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2016-09-19 18:51

    Gniot nie dziekuej postoje zero klimatu pierwszej wojny.

    Skomentuj

    1. Niveal
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-09-19 19:22

      Chcesz klimatu WW1 to kup Verdun. Wrócisz szybko do BF1 gdzie jest to co najważniejsze - wielka grywalnośc i potencjał.

      Skomentuj

      1. Balrogos
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-09-20 08:52

        Mam Verdun :) mam Red Orchiestre 2 :) pogrywam tez w H&G ktore jest w Open beta a smiem stwierdzic ze gameplay i tak lepszy niz BF1

        Skomentuj

      2. rlistek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-09-20 14:21

        A ten potencjał to na co konkretnie?

        Skomentuj

  4. wizdar
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2016-09-19 19:40

    Rekordowe pod względem bug'ów:
    - Problemy z serwerami już pierwszego dnia (dzień po dostępie dla insider'ów)
    - progress dla klas się nie zapisywał, przez co nie można było odblokować broni, trzeba było zmieniać serwer, żeby zapisać,
    - powyższe również powodowało, że medali nie można było odblokować,
    I pomniejsze jak np. kawaleria macha karabinem zamiast szablą

    Skomentuj

    1. SuperSzarp
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2016-09-19 21:37

      Po to jest własnie beta :D żeby takie błędy wychaczyć ;)