Na topie

Bez obaw, Huawei Mate 10 z Androidem 8.0 Oreo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Systemy operacyjne Smartfony Tematyka: Android 8 Producenci: Huawei

Huawei Mate 10 ma przed nami coraz mniej tajemnic. Producent systematycznie ujawnia kolejne informacje na temat specyfikacji.

 • Bez obaw, Huawei Mate 10 z Androidem 8.0 Oreo
A A

W najbliższy poniedziałek zaprezentowane zostaną smartfony Huawei Mate 10 oraz Huawei Mate 10 Pro. To bardzo ciekawie zapowiadające się modele, o których już teraz wiemy naprawdę sporo. Co warte dodania, informacje ujawniane są przez samego producenta.

Tym razem zdecydował się on na uspokojenie części zainteresowanych użytkowników, którzy obawiali się, iż nie zobaczymy tu najnowszej wersji systemu Google Android. Wszystko dlatego, że w pokazanym już Huawei Mate 10 Lite preinstalowany został Android 7.0 Nougat.

Za pośrednictwem portalu Weibo potwierdzono jednak, że w Huawei Mate 10 (a tym samym najpewniej także w Huawei Mate 10 Pro) pojawi się Android 8.0 Oreo. I nikogo nie zaskoczy chyba to, iż zostanie on wzbogacony o najnowszą wersję nakładki EMUI.

Huawei Mate 10 z Androidem 8.0 Oreo

Tym samym o Huawei Mate 10 i Huawei Mate 10 Pro wiemy już sporo. Producent ujawnił, iż zaoferują one system Android 8.0 Oreo, nowy procesor Kirin 970 oraz baterie 4000 mAh. Poza tym potwierdził, iż doczekamy się zauważalnej korekty stylistyki i wyświetlaczy o smuklejszych ramkach (efekty przybliża powyższy render, chociaż akurat on nie jest oficjalny).

Źródło: Weibo

Odsłon: 4725 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. vegasnight9
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-10-12 19:18

  I cena pewnie 4K bo 4K jest modne ostatnio...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!