Na topie

Black Mirror po raz czwarty

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Film Netflix Telewizja internetowa

W sieci pojawił się zwiastun czwartego sezonu serialu Black Mirror, który pokazuje dokąd może zaprowadzić nas szybki rozwój technologiczny.

 • Black Mirror po raz czwarty
A A

Czwarty sezon serialu Black Mirror zadebiutuje w serwisie Netflix prawdopodobnie w październiku, choć nie jest to jeszcze potwierdzona informacja. Sześć składających się na niego odcinków na pewno jednak (w bardziej lub mniej zaawansowanym stopniu rozwoju) istnieje. Dowodem jest zwiastun przedstawiający ich fragmenty, wraz z tytułami.

Black Mirror to jeden z najciekawszych tworów serialowych ostatnich lat, którego mocnymi stronami są zarówno świetny klimat, efektowne wykonanie, jak i intrygująca fabuła. Pokazuje jakie konsekwencje może mieć rozwój technologiczny i rzadko są to pozytywne efekty, a poruszane są różne aspekty. Do tej pory ukazały się 3 sezony i bonus (razem 13 odcinków), które zainspirowały Mariusza do napisania ciekawego artykułu: Czarne lustro technologii – co może przynieść jej szybki rozwój.

Czwarty sezon ma być utrzymany w tej samej konwencji, co poprzednie. Ponownie więc zobaczymy, dokąd mogą zaprowadzić nas różnorakie wynalazki. Ta odsłona mrocznej satyry (sądząc po tytułach i fragmentach) najprawdopodobniej poruszy tematy zagrożeń związanych między innymi z gadżetami w rękach dzieci, przekłamaną rzeczywistością transmitowaną przez kamery, coraz odważniejszymi serwisami randkowymi czy zabójczymi robotami.

Jeśli widzieliście trzy dotychczasowe sezony, to pewnie nie potrzebujecie dodatkowej zachęty, ale zwiastun trwa niespełna minutę, więc…

Nowości filmowe i serialowe w tym popularnym serwisie podsumowujemy co dwa tygodnie: sprawdź co nowego na Netflix.

Źródło: The Next Web, Quartz

Odsłon: 3888 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. horrorny
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-08-26 11:45

  Ogólny wniosek z pierwszych 3 serii: przyszłość będzie zła i straszna, ale na pocieszenie będą lesbijskie pośmiertne śluby ;).

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!