Na topie

Call of Duty: Advanced Warfare wkrótce z trybem Exo Zombies - łatwo nie będzie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Możliwość starć z nieumarłymi pojawi się w grze na początku przyszłego roku.

Call of Duty: Advanced Warfare gra

AA

Gracze, którzy sięgnęli po Call of Duty: Advanced Warfare wiedzą, iż w grze zabrakło trybu dającego możliwość eksterminacji zombie. W ostatnich latach stał się on nieodłączną częścią kolejnych odsłon serii, ale w tym roku zdecydowano się sprzedać go w formie dodatku popracować nad nim dłużej i udostępnić jakiś czas po premierze.

Kiedy dokładnie? Twórcy poinformowali właśnie, iż możliwość starć z nieumarłymi pojawi się w grze na początku przyszłego roku. W styczniu pojawić ma się pierwszy dodatek do Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc, którego jednym z elementów będzie tryb Exo Zombies.

"Kiedy kończyliśmy już prace i zbliżaliśmy się do premiery zaczęliśmy bawić się z ideą umożliwienia rozgrywki bazującej na walce z zombie wyposażonymi w egzoszkielety. Efektem tego tryb Exo Zombies - zupełnie nowa rasa zombie i zupełnie nowe doświadczenie co-op, który jest naprawdę wyjątkową częścią Advanced Warfare."

Aby przekaz był bardziej wymowny zdecydowano się dorzucić oficjalny zwiastun omawianego trybu. Ten, jak zawsze w przypadku gier z serii Call of Duty, wygląda bardzo zachęcająco.


Źródło: youtube, gamenguide, community.sledgehammergames

Odsłon: 7769 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. 06radcho
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2014-11-29 15:15

    Ale WHO CARES ??
    WSZYSCY W BEEFA GRAJA
    ZOMBIES ? pozdrawiam

    Skomentuj

    1. MrSzaku
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2014-11-29 16:31

      BF jest dla podludzi bez monitorów i reflexu.Camperiada poziom expert.

      Skomentuj

      1. MrSzaku
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2014-11-29 16:34

        Nie chciałem obrazić ludzi którzy normalnie grają w bf tylko tych którzy uważają że BF to najlepszy FPS i reszta ludzi nie grająca w BF jest gorsza.

        Skomentuj

        1. PL_SBX
          Oceń komentarz:

          6    

          Opublikowano: 2014-11-29 16:43

          BF na swoją specyfikę i tak samo CoD ma.

          Skomentuj

          1. MrSzaku
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2014-11-29 16:51

            No :P Nie można powiedzieć że BF jest lepszy od COD bo obie te gry są inne. A że w polsce gra więcej ludzi w bf to jest jednoznaczne że gra również więcej dzieci i skutkiem tego jest kom. 06radcho :P

            Skomentuj

    2. bankaigoku
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2014-11-29 16:39

      Przez "wszyscy" rozumiem, że wypowiadasz się jedynie w imieniu swoim, kota i ewentualnie mamusi która robi ci obiadek w popołudnie tej soboty.
      Battlefield? Zagram czasami w "4", ale zazwyczaj wyłączam z wielu powodów niedoskonałości. "3" była świetna, ale tak samo jak "BC2" już nie potrafi mi dać tyle zabawy co po premierze. Chętnie to, ja bym zagrał w "1942" tyle, że z nowym silnikiem graficznym. Sterowanie lotniskowcem, pancernikiem itd. to była dopiero gra.
      Odnosząc się strzelanek, to nie tylko Battlefield istnieje- bo jestem pewien, że większość zajmuje się innymi tytułami, starszymi jak i nowymi. Jeśli, chodzi o zombie, to z chęcią zagram. Mile wspominam ich wersje w "Cod:WaW" oraz nieco mniej udaną "Cod:Black Ops 1,2".
      Martwię się raczej o co innego. Z racji, że jest to DLC to nie chciałbym aby doszło do takiej samej sytuacji jak w "Cod:Black Ops 2", gdzie dwa miesiące po premierze nie ma z kim grać na dodatkowych mapach...na standardowych czasami jest ciężko znaleźć dobrych partnerów, a co mówiąc o DLC które zostanie kupione przez kilka razy mniejszą grupę X osób.

      Skomentuj

      1. MrSzaku
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-11-29 16:43

        BG 1942 jest genialny :D Ciągle gra w niego sporo osób,nawet chyba więcej niż w COD2.Kawał swojego dzieciństwa spędziłem przy tej grze :) Ile ja godzin na grałem na mapie z torami i zniszczonym miastem.

        Skomentuj

    3. Terminuscośtam
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2014-11-29 19:15

      bf obsysa sorry. udaje symulator wojny, którym nie jest.

      Skomentuj

      1. TheEquinoxe
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2014-11-30 17:42

        BF nie był i nigdy nie starał się zostać symulatorem...

        Skomentuj

  2. ostryb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-11-29 17:50

    Jestem fanem i graczem serii BF.
    Ten COD po raz pierwszy mnie zainteresował .
    Oglądając materiały z rozgrywki jedno osobowej naprawdę chciałem kupić.
    Ale po obejrzeniu multi czar prysł.
    Nie wiem ale strasznie przypomina rozgrywkę poprzednich serii tylko w innej oprawie.
    Dodam że grałem we wszystkie COD-y (syn gra) prócz przedostatniego, nawet tytułu nie pamiętam.

    Wiec pytanie czy dla rozgrywki jedno osobowej jest sens ten tytuł kupić ?

    Pozdrawiam.

    Skomentuj

    1. MrSzaku
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-11-29 18:07

      Ghosts był makabrycznie słaby.Ten nowy jest bardzo inny i chyba lepszy.Te egzoszkielety zmieniają bardzo COD-a,feeling broni jest podobny jak wcześniej ale jednak recoil jest bardziej adekwatny do mocy niż np. w BO2.Bardzo udany COD i spora odskocznia od starych codów.

      Skomentuj

    2. bankaigoku
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-11-29 19:10

      Tryb wielu graczy nie różni się zbytnio od innych, oprócz dodania egzoszkieletów. I właśnie ta funkcja skakania, latania pozwala mi wydać dobrą opinię o tej grze. Jak by to ująć? Dzięki temu, grę odczuwa się zupełniej inaczej niż w poprzednich odsłonach. Oczywiście nadal jest to "Cod" z broniami prawie bez odrzutu i ogromną szybkostrzelnością, ale połączenie tego ze skakaniem daje niesamowitą frajdę której nie czułem od "Coda:MW2/Coda:4".
      Także kampania była świetna. Scenki między filmami, i cały zarys tej "hollywoodzkiej" fabuły wypadł w moich oczach naprawdę świetnie!

      Skomentuj

  3. pawluto
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2014-11-30 08:57

    Koszmar.
    Dobrze że nie kupiłem.
    Nadal pogrywam w MW3 - chyba najlepsza gra po sieci jeśli chodzi o dynamike rozgrywki.

    Skomentuj

  4. prime27pl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-11-30 19:11

    Troche pograłe , szczególnie że podwójne doświadczenie , ale to całe egzo to nic specjalnego.Czekam na CODA w naszych realiach bez ficzerów.